«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

24 жовтня - День свекрухи та тещі

ЯК ВІДЗНАЧАТИ ДЕНЬ СВЕКРУХИ ТА ТЕЩІ?

Чітких правил того, як відзначати цю дату не існує, бо свято має неофіційний характер. Не дивлячись на це, завжди є можливість вибрати свій варіант привітання.

  1. Незалежно від близькості відносин зі свекрухою/тещею, привітайте її. Навіть маленький жест уваги запам’ятається надовго. Запропонуйте вашій «другій матері» піти до улюбленої кав’ярні чи на прогулянку, пригостивши смачною кавою.
  2. Для свекрухи буде дуже приємно, якщо ви попросите її навчити вас робити те, в чому вона є професіоналом, – готувати за спеціальним рецептом, редагувати резюме, виступати на публіці, пересаджувати рослини тощо.
  3. Пам’ятайте, що найдорожчий подарунок – це увага. Іноді достатньо лише обіймів або щирого компліменту. Проведіть час з матерями, готуючи спільну вечерю та слухаючи цікаві розповіді з минулого. Перегляньте у домашньому колі сімейні фото чи відео. Зробити матір щасливою дуже просто!
  4. В якості подарунку можна запросити тещу або свекруху до торгового центру, де ви матимете змогу провести час разом та купити саме те, що потрібно.
  5. Альтернативою шопінгу є букет квітів, який не залишить байдужою «другу матір», подарує їй атмосферу свята.

Цікаві ідеї подарунку: кімнатні рослини, домашні солодощі, предмети затишку та інтер’єру. Похід на відпочинок у СПА-салон як альтернатива домашнім посиденькам.

 ЛИСТІВКИ НА ДЕНЬ СВЕКРУХИ ТА ТЕЩІ

Мамі моєї другої половинки | Вітальна листівка - Листівки на День свекрухи та тещі

Вітання | Вітальна листівка - Листівки на День свекрухи та тещі

Вітання та подяка | Вітальна листівка - Листівки на День свекрухи та тещі

ЧОМУ МИ ЛЮБИМО ЦЕЙ ДЕНЬ? 

Незважаючи на досить напружені відносини між зятем і тещею/невісткою та свекрухою в багатьох родинах, треба розуміти, що мати коханої людини – частина сім’ї. Ця жінка прагнула віддати найкраще своїй дитині та виховувала її довгі роки. Навіть зараз, коли її малятко виросло, знайшло другу половинку, можливо має власних дітей, матір не припиняє допомагати й піклуватися. Розкривши душу, вона няньчить онуків і дає поради.

Кожна матір прагне, щоб її діти були захищеними, незалежно від віку. Теща та свекруха в багатьох випадках дуже люблять зятя чи невістку, зберігають повагу до них та оберігають стосунки в родині.

Іноді потрібні роки, щоб налагодити стосунки зі своєю «другою мамою». В інших випадках негайно встановлюється зв’язок: навідуйтесь, не забувайте телефонувати, піклуйтеся та приділяйте увагу. Коли діти здорові та щасливі у своїх стосунках, щасливими будуть і мами, їм залишається лише любити своїх дітей та отримувати любов у відповідь.

Привітайте маму рідної людини, навіть якщо ваші стосунки натягнуті або ви майже не спілкуєтесь. Свято – чудова можливість щирої бесіди, в результаті якої, можливо, любов розтопить лід.

Теща зі свекрухою – необхідна складова великого родинного механізму, серце та мозок родини. Вони завжди підкажуть вихід з будь-якої ситуації, поділяться досвідом та мудрістю. Mother-In-Law Day потрібен для здійснення миру в сім’ї та для запобігання сварок.

Все буде Україна