«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

27 грудня – День Филимона, вода сьогодні лікувальна!Як сьогодні зцілити себе водою

 

27 грудня Православна церква вшановує пам’ять Фірса, Левкія та Каллініка - християнських мучеників, які постраждали за віру в Христа під час гонінь при імператорі Деція (249-251). Святий Левкія викрив правителя області Кумврікія в жорстокому ставленні до християн, за що був ув’язнений. Після катувань його усікли мечем. Святого Фірса засудили до жорстоких тортур і катувань, які він стійко переніс і з Божої волі мирно помер. Язичницький жрець Каллінік, ставши свідком мужності і чудес святого Фірса, теж увірував у Христа і сповідував істинну віру, за що його усікли мечем, інформує UkrMedia.

Ще в цей день шануються святі мученики Филимон, Аполлоній, Аріан і Феотіх (286-287), які постраждали за християнську віру в Єгипті, під час правління імператора Діоклетіана.

Аполлоній вірив в Єдиного Бога, але боявся мук, які випадали на долю віруючих. Коли змушували приносити жертву ідолам, він попросив язичника Филимона переодягнутися в свій одяг і принести жертву замість нього. Але несподівано для всіх Филимон визнав себе християнином перед язичниками. Побачивши це Аполлоній теж сповідався. Після катувань мучеників стратили.

Їх мучителем був Аріан - язичник і гонитель християн. Він теж увірував в Єдиного Бога після того, як зцілив своє хворе око прахом, узятим з могили Филимона. Він хрестився з родичами і охоронцями. За віру вони добровільно пішли на мученицьку смерть. Старшим охоронцем Аріана був Феотіх, який шанується разом з іншими святими. Филимон і Аполлоній померли 16 березня 268 року, а мученики Аріан і Феотіх через рік після них - 4 березня 287 року.

Обряди й традиції цього дня

За народним повір'ям в день Филимона по всій землі гуляє нечисть. Люди намагалися якнайшвидше прогнати її, а для цього влаштовували 27 грудня генеральне прибирання в будинках. Вірили, що до гарних і охайних господарів нечиста сила не заходить. А ще вона води сильно боїться, тому треба сьогодні частіше обполіскувати обличчя, а хто не вмився, то не можна навіть виходити за поріг.

Вилікуйте себе сьогодні лікувальною водою

В цей день за допомогою води люди не тільки темні сили проганяють, але і лікуються, захищаються від порчі і пристріту.

Правила, які потрібно знати перед проведенням обрядів з водою

Вода добре запам'ятовує інформацію, яку ви передаєте їй під час ритуалу, і зберігає її. Тому перед проведенням змови ви повинні повністю контролювати свої емоції і думки, викинути з голови все погане і налаштувати себе на позитивний лад. Неврастенікам, злим і агресивним людям, психічно неврівноваженим не варто братися за обряди на воду, тому що вона може запам'ятати не слова змови, а поганий настрій людини.

Про те, що ви зібралися провести обряд і замовляння на воду, ніхто не повинен знати, навіть найближчі. Пам'ятайте, що це - таїнство, а таємниці треба зберігати в секреті.

Для цілющих ритуалів потрібна тільки чиста джерельна вода, саме вона найкраще вбирає інформацію. Якщо немає можливості набрати таку воду, використовуйте з-під крана, але її треба попередньо відстояти протягом семи днів.

Під час проведення змови ви повинні постійно дивитися на воду, тому слова доведеться вивчити напам'ять, відволікатися і підглядати в папірець не можна. Вимовляєте текст тихо, але чітко.

Ідеальний час для проведення обрядів на воду - вечір. Ніякий шум не повинен вас відволікати, бажано, щоб в цей момент нікого не було вдома.

Замовляння на воду від пристріту

Налийте воду в склянку і встановіть на стіл. Запаліть сірника, і коли він догорить практично до кінця, киньте у воду. Вимовіть слова: «Як сірник згорів, так нехай згорить і той, хто захоче наврочити мене». Тепер підпаліть церковну свічку і капніть в воду три краплі воску. Вода повинна простояти так три дні, після чого вилийте її подалі від будинку.

Такий обряд сприяє зміцненню енергетичного поля і є надійним захистом від пристріту.

Замовляння на воду від хвороб

Налийте воду в склянку і прочитайте над нею такі замовні слова: «Матінка-водиця, дай мені тебе напитися. Людей ти і напуваєш, і миєш, і силу даєш, а хвороби забираєш. Допоможи і мені рабу Божому (ім'я) впоратися з недугою (тут треба назвати хворобу або хворий орган). Щоб не терпіти мені цих болів, в себе прийти, від мук мене визволи і тіло зціли. Так буду я знову радісною і здоровою. Хай буде так завжди. Амінь».

Змову прочитайте три рази, після цього половину води випити, а залишком обітріть обличчя і тіло. Можна провести обряд, заговорюючи воду для когось з родичів, хто хворіє. Треба тільки при читанні називати його ім'я і захворювання, а потім напоїти і обтерти хворого.

Народні прикмети 27 грудня

  1. Яка погода сьогодні, така і в лютому буде.
  2. Якщо в цей день морозно і вітряно, то в наступному році буде урожай хороший.
  3. Якщо день теплий, то літо буде спекотним.
  4. Погода протягом дня змінюється - до відлиги.
  5. Якщо вітер дме в одну сторону, а хмари летять в іншу, то скоро буде похмуро і сніжно.
  6. Якщо вночі іній, то вдень буде снігопад.
  7. Сині плями над лісом - до снігу.
  8. Якщо ворони всією зграєю каркають, а гуси лапи під себе підтискають, чекай похолодання.
Все буде Україна