«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Адміністрація Президента пояснила звідки з’явився у Зеленського текст-плагіат промови Порошенка.

Нині триває службове розслідування.

В Адміністрації президента відповіли на звинувачення команди екс-президента Петра Порошенка щодо того, що в промові нинішнього глави держави Володимира Зеленського на спільному брифінгу з президентом Європейської Ради Дональдом Туском був використаний абзац із промови Порошенка на з’їзді партії “Європейська солідарність”.

Зокрема, заступник глави АП з питань інформаційної політики Кирило Тимошенко ініціював службове розслідування щодо ідентичності певних фрагментів виступу.

Попередньо встановлено, що працівники МЗС України, які готували тези для брифінгу Зеленського, паралельно продовжували працювати на Порошенка, уточнили в АП.

“При цьому зміст та порядок денний переговорів Володимира Зеленського з очільниками ЄС та НАТО формувався окремо співробітниками команди Адміністрації президента України. Тому представники попередньої влади не мали впливу на питання, які президент Володимир Зеленський обговорював з європейськими партнерами та друзями України. У разі підтвердження приватної співпраці державних службовців МЗС із Петром Порошенком будуть зроблені жорсткі управлінські, дисциплінарні та кадрові висновки. Розцінюємо це як диверсію з боку окремих співробітників Міністерства закордонних справ та свідому провокацію з боку команди Петра Порошенка”, – ідеться в заяві.

Зазначимо, йдеться про фразу, що стосується євроінтеграції України, яка відіб’ється на Росії.

“Україна в ЄС – це смерть російського імперського проекту. Більше того, це потужний удар по російському авторитаризму, шлях до демократичних змін в Росії та на всьому пострадянському просторі”, – сказав Зеленський у Брюсселі. 

За матеріалами ТСН

 

Все буде Україна