«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Актриса серіалу «Щасливі разом» впала в кому через помилки лікарів

Актриса Марія Сімдянкіна протягом двох років бореться за життя — у неї виявили страшне захворювання. Вона відома за ролями в серіалах «Щасливі разом», «Кулагін і партнери» та інших. Подруга, актриса Олена Ксенофонтова, допомагає родині Марії пережити непростий період і вірить, що незабаром 32-річна артистка повернеться до звичного способу життя.

«Вона ще зовсім молода дівчина, але вже два роки не може одужати. Три дні тому їй зробили операцію, після якої вона впала в кому», — розповіла Олена «СтарХиту».

Як виявилося, після хірургічного втручання у Марії відмовило серце, нирки і легені. Олена дуже переживає за подругу і намагається допомогти їй будь-якими способами. «Незліченна кількість операцій, коми, помилки лікарів, байдужість, насильство. Все це становило її життя протягом останніх двох років. Я не хочу називати діагнози, вони важкі. Будучи свідком цієї боротьби, я тепер з упевненістю можу сказати, що пекло на землі існує», — зізналася Ксенофонтова.

Марія перебуває під постійним наглядом лікарів, однак поки їх прогнози невтішні. За словами Олени, медики навіть збиралися відключити Сімдянкіну від апаратів життєзабезпечення, бо не бачили ніякого сенсу в подальшому лікуванні, адже протягом трьох днів організм пацієнтки ніяк не реагував на процедури. Однак сьогодні рано-вранці з’явилася надія на те, що артистка все ж зможе вийти з коми.

Колишня "татушка" Волкова змінилася до невпізнання і втретє вийшла заміж
«О третій ночі стався стрибок. Різкий. Повільно почав підніматися тиск. Спочатку він був 70 на 40. Запрацювало серце. Реаніматолог годину був у шоці. Нічого не робив. Потім поставили крапельницю. О 7:30 почалися жахливі судоми. Погасили. Вона задихала. Сама! Штучну вентиляцію легенів відключили. Кисень через маску подають. Тільки б вистачило сил прокинутися», — поділилася Ксенофонтова новинами про стан колеги.

Все буде Україна