«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Анастасія Приходько підкорює Мережу своїм зверненням до Путіна

Популярна українська співачка Анастасія Приходько розповіла, що б сказала Путіну, якби зустріла його. Вона зазначила, що одного разу вже “вітала” його з Днем Народження.

Приходько додала, що “плюнула б в морду” президенту РФ. Про це вона повідомила в інтерв’ю сайту “Uaportal“

“Щоб ти здох!”. Ще плюнула б в морду. Я пам’ятаю, як одного разу вітала його з днем ​​народження. Побажала, щоб до нього прийшли омські і псковські десантники, діти з бесланської школи, глядачі “Норд-Осту”. І щоб він до кінця життя чув їхні голоси. Я хочу вірити, що пекло існує. Хочу, щоб Путін варився там у величезній чані цілу вічність. І кожну секунду цієї вічності відчував біль кожної вбитої дитини, кожного загиблого нашого бійця. Я хочу, щоб він вічність відчував на собі всі біди, які накоїв “, – сказала співачка.

За словами Приходька, в тому, що відбувається в Україні і в Росії винен Володимир Путін.

“Ні. Він. Тому що він головний, він віддає накази. Без його наказу жодне військо нікуди не піде. На його совісті – взагалі всі біди, які відбуваються зараз у світі. Отруєння людей, війна в Україні, в Сирії … скільки невинних дітей там були вбиті – просто тому, що вони жили на своїй землі? Цей перелік можна продовжувати довго. І в усьому винен він “, – говорить співачка.

Джерело

Все буде Україна