«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Багата дівчина відмовила хлопцю через його бiдність. Через кілька років вони знову зустрілися і вона пошкодувала про своє рішення!

Мабуть, одним з найважливіших завдань, які має вирішити людина у своєму житті, є пошук другої половинки. У цій непростій ситуації кожен шукає свої підходи. Комусь важливо, щоб людина, яка буде поруч, завжди підтримувала у важких ситуаціях, хтось цінує хороше почуття гумору або поступливий характер. Але є люди, які на перше місце ставлять гроші.

Саме про них ми сьогодні і хочемо поговорити. Точніше розповісти вам історію, яка наочно демонструє, що в людині важливо цінувати його внутрішній світ, а не кількість папірців в кишенях. Тому що соціальне становище може змінитися в будь-який момент, а особисті якості зберігаються назавжди.

Дуже бідний юнак закохався в дочку багатого чоловіка і зробив їй пропозицію. Почувши це, вона сказала:

– Мої денні витрати відповідають твоїй місячній зарплаті. Нам не судилося бути разом, я не покохаю тебе, тому краще спробуй знайти когось більш відповідного твоєму колу.

Він не зміг її забути, тому так і не одружився. Через 10 років вони зустрілися на одній вечірці. Вона відразу ж сказала:

– Привіт! А я вийшла заміж. Мій чоловік заробляє десятки тисяч доларів, до того ж він розумний і красивий.

Хлопцеві було неприємно це чути від жінки своєї мрії. Тут до них підійшов її чоловік і сказав:

– Сер, ви теж тут. Вітаю вас! Познайомтеся, це моя дружина.

Хлопець кивнув і пішов. А чоловік звернувся до своєї дружини:

– Це мій начальник. Він володіє тим багатомільйонним проектом, про який я тобі казав. Це неймовірно добра людина, але в його очах завжди можна помітити смуток. Справа в тому, що колись він любив одну дівчину, якої так і не домігся. Уяви собі, як вона була б щаслива з ним.

Дівчина дивилася вслід свого минулого, яке йде геть, а до горла підступив клубок.

Мораль цієї історії зрозуміла кожному. Звертати увагу потрібно на те, що всередині, а не на оболонку.

 Джерело

 

Все буде Україна