«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Байден затіяв нову гру, про яку Кремль навіть не підозрював..

Коли США оголосили про нові санкції, російська преса спочатку почала відпрацювання цієї теми по випробуваним сценарієм, стверджуючи, що санкції – чисто символічні, і на стан справ в економіці РФ не вплинуть.

Але незабаром, як пише блогер для “Лінія оборони”, з Кремля почулися заяви про заходи у відповідь, і стало зрозуміло, введені все-таки хворобливі санкції. І російська преса в звичайній для себе манері різко змінила тональність. Почала писати про спокійній обстановці, що панувала під час телефонної розмови Байдена і Путіна, а також про те, що доброзичливий тон Байдена – передумова для згортання в недалекому майбутньому санкцій тиску на Росію або хоча б значне послаблення санкцій.

Але незабаром з’явилася інформація про намір США ввести обмеження на операції з облігаціями російських банків на американському ринку цінних паперів. Тобто, банки РФ, в тому числі і державні, втрачають дуже високоприбутковий сегмент своєї діяльності за межами РФ. А це – чи ні самий чутливий удар по російському бізнесу за весь час існування санкцій.

І всім стало зрозуміло, яку гру затіяли Джо Байден і його адміністрація. Дипломатична складова буде гранично ввічливій і коректній, але її буде супроводжувати просто вбивче для Росії списку санкцій тиск. І це визнають вже і в РФ.

“Причому, тепер росіяни пишуть про те, що Штати мають намір закручувати гайки до тих пір, поки до старого (Путіну, – авт.) Не повернеться осудна стан, зокрема – з приводу України. Причому, там відзначають, що Штати розглядають дуже широкий спектр інструментів впливу, і всі вони для Москви виглядають недобре. Різниця у них знаходиться в проміжку між “погано” і “дуже погано”, – зазначає блогер.

“Ну а головне, в Москві зрозуміли, що з Вашингтона пакети санкцій можуть накидати з неймовірною і небаченою раніше швидкістю, а тому з коментарями вже так не подуркуешь, як це можна було робити раніше. Загалом, попереду нас чекає багато цікавого, оскільки Байден веде гру, яку нинішні мешканці Кремля ще не бачили. Але все колись трапляється вперше і це – теж “, – резюмує блогер.

Все буде Україна