«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Блогер: Я довго дивився на те, що відбулось. Для себе я виніс декілька моментів. Кам’яне обличчя Далі Грібаускайте…

Я довго сидів і дивився на те, що сьогодні відбулось. По-перше, для себе я виніс декілька моментів.

Кам’яне обличчя Далі Грібаускайте, перед тим що очікує не тільки Україну а і яка загроза тепер є для Литви. в Литві розуміють, що безпека в регіоні, залежить не тільки від однієї країна а і від сусідів, які або грають на руку агресору або йдуть в цивілізований світ!

Радісне обличчя Новінського та інших! Я не знаю, чого вони так радіють, можливо вже є якісь домовленості або планують бути, але така реакція зовсім не приносе душевного спокою! Надихає тількі перевірити наявність патронів.

Заява про розпуск ВР це не більше і не менше ніж піар, воно не має юридичного обґрунтування, але мене це менше всього хвилює.

А от хвилює мене те, що ЗЕ жодного слова не сказав чи ми рухаємось в ЄС і НАТО, чи назад в РФ? Янукович нам теж обіцяв з початку Європу, потім замовк, що сталося з часом ми бачили.

РФ агресором не назвав!

Відразу зробив заяву, що готовий робити непопулярні кроки заради припинення вогню! Відразу колишні регіонали зірвались оплесками. Чи це і є заява про капітуляцію?

А де заява про те що треба закон про імпічмент? Забув?

Я впевнений, що нас чекають буремні часи, але ніхто не казав, що буде легко. Я продовжу займатись збором доказів агресії РФ та інших злочинів, також у разі загострення ситуації на фронті або початку другої військової кампанії відновимо розвідку, бо попереду невідомо що буде!

Semen Kabakaev
Все буде Україна