«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Блогер: “Шуфрич є зрадником за будь-якою логікою і для будь-якого українця, що має совість, сумління та вірність Україні.”

Поки тисячі патріотів-захисників України віддають свої життя, зупиняючи війська країни-агресора і озброєних агресором колабораціоністів, нардеп Нестор Шуфрич вважає за можливе подорожувати по анексованій території.

Про це у своєму блозі пише популярний український блогер, активіст Юрій Тищук.

Він зазначає, якось зустрів серед крилатих виразів: «той, хто радить вести переговори з ворогом, сам вже з ворогом домовився». Продовжуючи думку цього виразу, є кілька слів для тих, чиї «діди воювали»: СРСР дуже плідно співпрацював і мав дуже теплі і дружні відносини з Німеччиною, особливо, коли до влади там прийшов Адольф Гітлер. Допомагав відновлювати армію, авіацію, вивчали офіцерів. Разом ділили Польщу, писали російською тексти маршів на музику аналогічних німецьких. Була ідилія.

Тищук зазначає, але, коли Німеччина напала на СРСР, жоден з депутатів на окуповану німцями територію не їздив. І навіть представників керівного складу, які потрапили в німецький полон, чекала відповідальність за зраду. Шуфрич є зрадником по будь-якій логіці і для будь-якого українця, який має совість і, знає, що таке вірність Україні.

Все буде Україна