«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Блогер: “Це нібито вчителі з Золотого, які попросили клоуна зробити мир… 2014 року…”

Люди, з якими президент Володимир Зеленський зустрічався Золотому і обговорював розведення військ, можуть бути старими прихильниками терористів ОРДЛО.

Так, в мережі знайшли докази того, що деякі з “вчителів”, з якими зустрічався президент, в 2014 році підтримували на сепаратистських мітингах терористичні угруповання.
 
“Знайшов в твітері. Це нібито вчителі з Золотого, які попросили клоуна зробити мир. Хз, наскільки це одні і ті ж самі люди (у всякому разі чорненька дуже схожа). Тегну Центр Миротворець, можливо їм вдасться щось з’ясувати.” – пише у Фейсбуці Mason Lemberg


Крім того, повідомляється, що 7 школа, з “вчителями” якої говорив президент, вже давно ліквідована.


Раніше Зеленський написав на своїй Facebook-сторінці написав, що під час відвідування Золотого він дізнався від місцевих жителів, що на околиці поселилася група озброєних людей. Жителів це нібито турбувало і глава держави відправився поспілкуватися з приїжджими.


“Говорили про побут на лінії розмежування, про соціальні потреби, а також про можливе розведення військ. Зрозумів одне – всі хочуть миру. Всі готові до розведення”, – повідомив президент.

Від місцевих Зеленський дізнався, що на околиці в приватному будинку оселилася група озброєних людей.

“Жителі Золотого не на жарт стурбовані, хто це такі. Вирішив поспілкуватися з ними сам. Деякі розмови виявилися емоційними. Однак готовий і далі говорити і шукати порозуміння. Але одними розмовами війни не закінчити. Мені важливо було почути українців, які очікують миру. Це для мене головне.

Ми повинні шукати шляхи і працювати для завершення війни. І не за всяку ціну-підкреслюю це. Капітуляції не буде в будь-якому випадку. Це я кажу як Президент і Верховний Головнокомандувач. Упевнений, у нас все вийде і Україна знову буде єдиною”, – резюмував Зеленський.

Все буде Україна