«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Болять коліна? Назавжди забути про біль допоможе натуральний засіб

Якщо ви хочете без ліків позбутися болю в колінах, обов’язково прочитайте цю статтю. Вам допоможе звичайний жовток!

Коліно є одним з найважливіших суглобів в нашому скелеті. Завдяки йому стегнова кістка, малогомілковий м’яз і колінна чашечка залишаються разом і можуть ковзати для створення різних рухів, таких як біг, ходьба, сидіння і безліч рухів, які ми робимо в повсякденному житті.


Знос колін може викликати різні незручності. Найбільш поширеними є біль і запалення, але це також може призвести до втрати рухливості. Звідси важливість їх раннього лікування. Якщо ми це зробимо, ми зможемо уникнути гіршого і, можливо, навіть непоправного пошкодження суглоба.

Зрив цього суглоба є поширеним явищем. Особливо цим страждають літні люди. На щастя, є інгредієнти, які дарує природа, щоб допомогти нам зняти біль на колінах без потреби в медикаментах і за допомогою всього двох яєць.


З іншого боку, ми повинні враховувати, що коліно підтримує 80% ваги нашого тіла. Тому знос коліна не рідкість. Іншими факторами, що можуть істотно вплинути на знос суглоба, є: надмірна вага, травми, надмірне навантаження, артрит або пошкодження.

Ми покажемо вам, як швидко і легко позбутися від болю в коліні за допомогою потужного природного засобу.

Щоб підготувати цей засіб, вам знадобляться:

— яєчний жовток

— дві чайні ложки солі

— еластичний бинт


Спосіб приготування:

— Збити жовток, а потім додати сіль і добре перемішати.

Спосіб використання:

— Занурте вату в суміш і помістіть її на хворе коліно, використовуйте еластичну пов’язку, щоб закріпити вату.

— Залиште вату на дві години на коліні, а потім можете її видалити.

— Використовуйте ці компреси не менше 4 разів протягом дня.

Як працює цей засіб:

Сіль має високий вміст магнію. Всмоктування через шкіру допомагає зменшити запалення, що призводить до ослаблення болю.

З іншого боку, яєчний жовток має високий вміст білків і мінералів, які здатні проникати в нашу шкіру і зміцнювати тканини, зв’язки і кістки.


Рекомендація:

Іншим корисним способом полегшити біль в колінах є розміщення крижаного пакету. Ви можете наносити лід на уражене коліно 4 або 5 разів на день.


Крім того, ви можете м’яко масажувати коліно за допомогою гірчичної ефірної олії. Гірчиця – це спеція, яка довела свою ефективність в поліпшенні кровообігу. Шляхом активізації кровообігу в цьому районі лід допоможе полегшити запалення, і тому біль зникне.Пише - simya.com.ua

Все буде Україна