«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Британський експерт Джеймс Шерр: Порошенко може виграти вибори лише в одному випадку..

Асоційований науковий співробітник Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House, відомий фахівець із тематики Росії та України, зокрема з питань оборони, ДЖЕЙМС ШЕРР у інтерв’ю виданню “Апостроф” розповів за яких умов Петро Порошенко зможе виграти президентські вибори.

Думаю, Порошенко може цього досягти хіба що нечесними виборами. Але для західних партнерів це червона лінія: вони не підтримуватимуть Порошенка, якщо він переможе на виборах із застосуванням сили або внаслідок низки маніпуляцій, які виб’ють Зеленського з гри.

Однак наступні кілька днів однаково можуть бути дуже непередбачуваними. Cкажімо так, якщо хтось у Москві захоче, щоби Зеленського вбили, я боюся, що його електорат звинуватить у цьому Порошенка, навіть якщо той буде до цього зовсім непричетним.

Якщо щось станеться із Зеленським, країна може піти догори дриґом, і люди звинувачуватимуть не Росію, а Порошенка. Навіть якщо він покаже стенограми розмов і скаже, що відомо, хто до цього причетний, і їх арештували. Йому не повірять. Я, мабуть, повірю, але не ті, хто голосував за Зеленського.

І зокрема це лякає: у цій країні рівень довіри до державних інституцій, держави як такої, до президента — на небезпечно низькому рівні. І в Кремлі міркуватимуть, як повернути цю недовіру українського населення в напрямку, який може безпосередньо зруйнувати державу.

Пише - prefiks.win

Все буде Україна