«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Британський експерт про відведення військ РФ від кордонів України: “Путін не відступив, росіяни брешуть завжди”

Заявами російської влади про відвід підрозділів ЗС РФ від українських кордонів не варто довіряти всерйоз, а тим більше, сподіватися на деескалацію обстановки.

Про це на своїй сторінці в facebook. пише експерт Українського інституту майбутнього, фахівець з питань безпеки, екс-підполковник Гленн Грант.

Як зазначає Грант, лідер РФ Путін при здійсненні перекидання військ до кордонів України домігся ряду цілей: по-перше, Азовське море залишиться в блокаді з боку Росії, що дуже сильно може вдарити по українських портів Бердянську та Маріуполю. По-друге, президент Росії змусив США відмовитися від відправки в Чорне море двох ракетних ескадрених міноносців.

По-третє, не можна вірити міністру оборони РФ Сергію Шойгу про повне відведення російських військових від кордонів України, адже все одно поруч з державними кордонами залишиться багато військової техніки. Крім того, Грант звертає увагу на той факт, що російські військові здійснили маневри по завантаженню бронетехніки на літаки для подальшого десантування із застосуванням всіх важких літаків і парашутних сил, а також створила новий морський десантний флот з кораблів, зазвичай базуються в трьох різних групах флоту.

“Путін не відступив, росіяни завжди брешуть”, – зазначив Грант.

За матеріалами dialog.ua

Все буде Україна