«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Червоні лінії для Путіна і росіяни проти війни: Політик пояснив, чому атаки на Україну не буде

Росія не розпочне повномасштабну війну проти України. Соціологія показує, що росіяни, які добре ставляться до українців, не підтримають такі дії. Російський президент Володимир Путін в результаті подібного кроку може втратити популярність, а країна зазнати людських втрат. Путін вже досяг своєї мети, тому що показав світу, що є політиком, який здатний перетинати червоні лінії. Про це заявив російський опозиціонер Дмитро Гудков.

У ефірі телеканалу Україна 24 він розповів про те, що не вірить у повномасштабний російсько-український конфлікт через внутрішньополітичну ситуацію у самій Росії і ставлення одного народу до іншого.

"Головна причина - внутрішньополітична російська. По-перше, соціологія показує, що росіяни не підтримують цю війну. Тобто громадська думка в даному випадку категорично проти війни - люди бояться війни і найголовніше – добре ставляться до України", - зазначив Гудков.

За його словами, пропаганда у Росії не працює - ніхто не зрозуміє агресивних дій Москви проти України. Путін може втратити свій рейтинг, а країна зазнати людських втрат.

"Ніхто не зрозуміє, чому Путін нападає на Україну. Зовнішня політика Путіна - це завжди продовження внутрішньої. Ця війна, якщо відбудеться, відніме все, що він набрав. Він втратить популярність в країні і це насправді загрожує втратою влади - я вже не кажу про людські втрати, тому що жодної легкої війни не буде", - вважає політик.

Також він додав, що Путін вже досяг своєї мети, оскільки продемонстрував свою здатність переходити червону межу. "Зверніть увагу, що Путін очолює топ світових новин... Весь світ обговорює - чи нападе Росія, чи ні. Тобто Путін довів усім, що він – той самий політик, який може перейти будь-які червоні лінії", - підкреслив Дмитро Гудков.

Все буде Україна