«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Cьогоднішнє рішення у справі Зайцевої сполошuло українців: “Суддів просто із зали суду в камеру”

У справі про смертельну автокатастрофі в Харкові, винуватцями якої вважаються Олена Зайцева і Геннадій Дронов, спливли нові деталі

Прес-служба Харківського апеляційного суду повідомила в Facebook про продовження судового розслідування. Олена Зайцева вивчила матеріали справи і подала апеляційну скаргу, яку суд прийняв до розгляду. Передбачувана винуватиця ДТП вимагає пом’якшення вироку.

«Відкрито виробництво за апеляційними скаргами Олени Зайцевої та її захисника Юлії Плетньової. Учасники провадження мають право протягом 10 днів подати заперечення на апеляційні скарги», – йдеться в повідомленні суду.

Прес-служба додала, що апеляційну скаргу другого обвинуваченого, Геннадія Дронова, поки не розглядатимуть. Заяву повернули адвокату для виправлення неточностей.

Рішення по справі Зайцевої та Дронова спантеличило українців. Вони побоюються, що винуватиця страшного злочину може вийти на свободу і залишитися безкарною:

“Як таке взагалі може бути, позбавила життя людей, морально вбила стільки сімей і вийти на свободу, а кого то за мізерну злодійство закривають, і це наш суд такий же продажний, під стать президенту, дай бог, колишньому”; “Скажу тільки одне: від людської кари вона зможе втекти, а від Божої – ніколи”; “Таким як вона- сидіти довічно потрібно”; “У мене немає слів для обурення! Твари продажні!”; “Суддів просто із зали суду в камеру. Нехай сидять за неї і виплачують все і всім”.

Деякі користувачі і зовсім закликали влаштувати самосуд, якщо дівчину в кінцевому підсумку виправдають. Як вважають коментатори, Олена Зайцева заслуговує смерті і може бути вбита радикально налаштованими активістами:

“На волі у неї вижити шансів мало-родичі загиблих не допустять несправедливості! А якщо в тюрмі довічно може щасливо жити! Хто за неї топить-нехай задумаються!”; “Цікаво… а вона не боїться, що її лінчують прямо на вулиці???”; “Дайте мені її за шийку потримати”; “Ну … вийде вона на свободу, а скільки проживе?”.

Джерело

Все буде Україна