«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

День Сили 1 серпня: маг підказав, як здійснити мрії і поправити здоровя

Перун у цей день наповнює силою небесного вогню воду

1 і 2 серпня настає особливий період – День сили, яким потрібно скористатися для позитивних змін у житті. Про цей унікальний день і те, які обряди можна проводити, розповів маг ведичної традиції Ігор Мехеда.

Також у цей день православна церква відзначає день Іллі-Пророка. З переказів відомо, що Ілля міг керувати небесним вогнем і викликати грози в посуху.

День сили 1 серпня: у чому унікальність свята

Перун у цей день наповнює силою небесного вогню воду. Саме тому на День сили прийнято купатися, щоб отримати через воду силу небесного вогню. Можна закликати силу бога вогню і скупатися у водоймі або навіть у ванній.

1-2 серпня прийнято дивитися на небо і думати про свої найпотаємніші мрії. Крім того, в цю ніч небо працює як природна кришталева куля для ясновидіння. Спалахи блискавок осявають хмари. Можна задати питання і побачити відповідь у хмарах при спаласі блискавки або зірниці. Волхви для цього зверталися до Перуна з проханням дати відповіді на питання.

Варто відзначити, що медитації на небесний вогонь на День сили покращують самопочуття. Якщо розпалити багаття або свічку, і, дивлячись на полум'я, просити Всесвіт допомогти у виконанні бажань, то така допомога незабаром буде надана тому, хто просить.

Вважається, що спалахи блискавок у ці дні мають властивість спалювати дрібних злих духів (дасуней, ракшасів), як і будь-які скупчення негативної енергії або інформації.

При цьому в Колесі року це перший День подяки за врожай. В календарі стародавніх було три Дні подяки за врожай. Перший день - 1 серпня (зібраний і чекає обмолоту урожай зернових), другий - 21 вересня (зібраний і заготовлений на зиму урожай овочів і фруктів), третій - 31 жовтня (зібраний і заготовлений на зиму урожай ягід і грибів).

Джерело

Все буде Україна