«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Депутат Держдуми РФ заявив, що потрібно воювати, доки війська РФ не опиняться на кордоні з Польщею. Відео

Депутат нелегітимної російської Держдуми Олексій Журавльов заявив, що переговори між Україною та РФ не "продукують потрібного ефекту" на тих людей, які готові воювати за "русскій мір". За його словами, війну не потрібно припиняти, поки російські війська "не дійдуть до кордону з Польщею".

Також він зазначив, що для залякування українців потрібно показувати, що російські окупанти зробили з Маріуполем. Про це Журавльов заявив на відео, опублікованому в Telegram-каналі Azerbaijani Armed Forces (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Член російської Думи вважає, що мешканці української столиці нічого не знають про те, що відбувається у Маріуполі. До того ж Журавльов закликає стерти із землі Київ, як це російські окупанти зробили з Маріуполем.

"Люди в Києві нічого не знають про те, як іде зараз битва в Маріуполі. Ну так, прилетіла там ракета якась. Ну якщо прилетіла і гаразд. Їм треба навпаки показувати, що з Києвом буде як у Маріуполі", – заявив член Держдуми.

Крім цього, член Держдуми додав, що миру не буде, доки російські окупанти "не опиняться на кордоні з Польщею".
Нагадаємо, раніше ще один член Держдуми РФ Михайло Делягін заговорив про завдання ядерного удару по Азербайджану. Він навіть влаштував "голосування" у мережі.

Все буде Україна