Донька загиблого в АТО - водієві : Що я вам такого зробила? Ви мене на горбі везете?
Шановний пане водій, якщо ви зараз це читаєте, то я хочу Вам побажати, щоб ваші діти ніколи не мали такого посвідчення як маю я
![Елена Медведева](https://uaword.top/upload/photos/2020/11/qJMvh1ELFgRWOjEx6i4O_25_8395257ad15b7a36890541209e4801c2_image.jpg)
Бережіть себе та своїх рідних І ніколи не давайте себе в обіду!
Коли я зайшла в маршрутку і показала цьому водієві посвідчення, він сказав до мене : «Та йди звідси з тим посвідченням» я перепрошую, куди йти? Що я вам такого зробила? Ви мене на горбі везете? І це вже не перша така ситуація! Я би зараз все віддала для того щоб в мене цього посвідчення не було, а щоб біля мене був живий тато, заради кого там на передовій гинуть невинні люди? Заради таких безсовісних людей?
Шановний пане водій, якщо ви зараз це читаєте, то я хочу Вам побажати, щоб ваші діти ніколи не мали такого посвідчення як маю я, бувайте здорові, і вдалих пошуків роботи
Бережіть себе та своїх рідних
І ніколи не давайте себе в обіду!