«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Джамала зі сльозами на очах виконала "1944" на відборі Євробачення у Німеччині та потужно звернулася до Європи

Відома українська співачка Джамала 4 березня виступила на фіналі відбору на Євробачення в Німеччині з піснею "1944", яка набула нового сенсу через війну в Україні. Знаменитість тримала в руках українських прапор і виконувала пісню зі сльозами на очах, доки вся зала слухала стоячи.

Відповідне відео опублікували на офіційному YouTube-каналі Євробачення у Німеччині. Джамала дала невеликий коментар за лаштунками сцени, в якому подякувала за підтримку України (щоб подивитись фото, доскрольте сторінку до кінця).

"Насправді мені сьогодні дуже хотілося б бути на цьому неймовірному шоу і представляти свою пісню, але сьогодні я дійсно представлю цілу країну, представляю не просто свою творчість, представляю голоси тисяч жінок та дітей, які сьогодні перебувають у бомбосховищах. Я дуже дякую вам за прапори, за підтримку. Я думаю, що це дуже піднімає дух України", – сказала артистка.

Вона додала, що хоче, щоб усі європейські країни почули, що це не просто війна на території України, це війна у серці Європи.

"Мені дуже хочеться, щоб ми не стояли осторонь, не дивилися, що десь там стріляють. Хочеться, щоби дійсно були причетні до того, щоб допомогти всім нам зупинити цю війну, зупинити цю агресію. Це єдине, що я можу, – співати і говорити про це", – підсумувала Джамала.

Співачка Джамала.

Як зазначили на офіційній сторінці "Суспільного" в Instagram, українська співачка самостійно організувала два спеціальні виступи. У п'ятницю, 4 березня, Джамала співала в Німеччині, а в суботу, 5 березня, вона виступить на фіналі нацвідбору в Румунії.

"За останні дні я евакуювала дітей, залишила їх у Стамбулі та почала воювати проти агресора по-своєму. Інтерв'ю за інтерв'ю. Ефір за ефіром. Британія, Іспанія, Франція… Я зроблю все, щоб світ дізнався про злочини, що творяться вдома", – сказала артистка.

Джамала дала коментар.

Все буде Україна