«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Екс-співробітник Генконсульства Польщі, з подвійним громадянством, намагався “відкупитися” від військової служби за 800 євро.

Раніше, 9 липня 2020 року, слідчі слідчого управління ГУНП в області спільно зі співробітниками УСБУ в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури затримали франківця, який намагався дати 800 євро неправомірної вигоди військовому комісару.

За таку суму 28-річний мешканець Івано-Франківська намагався відкупитися від проходження військової лікарської комісії та навчальних зборів.

Останнього ж поліцейські затримали у службовому кабінеті посадовця відразу після передачі 800 Євро. Кошти вилучено.

Затриманим виявився колишній співробітник Генерального консульства Республіки Польщі у Львові Андрій Леуш, який на даний час працює на громадських засадах в ГО «Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську».

За інформацією аналітичної платформи «YouControl» Андрій Леуш є засновником ГО «Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську» разом зі своєю дружиною Марією Осадіч, яка також є керівником цієї громадської організації.

Андрій Леуш (Andrzej Leusz) має подвійне громадянство – українське та польське. У 2018 році він був нагороджений Срібним Хрестом за заслуги перед Республікою Польща, рішення про що приймалось однією з вищих посадових осіб вказаної іноземної держави.

Все буде Україна