«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гарем по-українськи: бізнесмен проміняв дружину на її матір

Історія, гідна мелодрами

Житель Ужгорода одружився вперше одружився у 40-річному віці. Після короткотривалого сімейного життя він розлучився з вагітною дружиною і закрутив роман з її матір'ю.

Про таку приголомшливу історію пишуть місцеві ЗМІ.

"Я з Вікою одружився якраз тоді, коли мені минуло 40 років. Справді, криза середнього віку чи що. Віка була такою цікавою, юною, звабливою. Я піддався на цю спокусу і почав із нею зустрічатися", - розповів чоловік.

Стосунки пари почали псуватися, 40-річний бізнесмен зраджував юній дружині. Вона все знала, але вирішила нічого не робити. Пізніше дівчина дізналася, що вагітна. Однак саме в той час її чоловік вирішив, що їм варто розлучитися.

"Звичайно, це було дуже болісно. Але дружина відпустила мене – без зайвих скандалів. А коли я через рік почув, що вона одружується, навіть порадів за неї. Адже відчував себе дуже винним перед нею", - розповів бізнесмен.

Пара розлучилася, а в колишньої дружини чоловіка стався викидень. Вони продовжували спілкуватися. Та одного разу чоловік потрапив до лікарні. Екс-дружина так жодного разу й не навідалася до нього. Натомість чоловіка провідувала її мати. Виявилося, що у них є багато спільного.

Після виписки, вони продовжували спілкуватися все тісніше. Проте вирішили не робити занадто швидких кроків назустріч одне одному. Їх стосунки тривають й нині, а колишня дружина чоловіка з матір'ю не спілкується.

Нагадаємо, що кандидат у президенти Володимир Зеленський запустив новий виклик у соцмережах, де просить українців розповісти, що робить їх клоунами.

Як повідомляв "Знай.ua": еротичний гороскоп на 11 лютого: на кого чекає безсонна ніч.

Раніше портал "Знай.ua" писав, що Ванесса Параді зізналася Києву в коханні: нове відео француженки. Французька співачка, актриса і модель Ванесса Параді заспівала про Київ Пише - znaj.ua

Все буде Україна