«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Георгій Тука – Сергію Сивохо: Твій товстий зад може спокійно розгулювати по Києву саме завдяки “воинствующему меньшинству”

Ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, волонтер Георгій Тука, заявив: радник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Сивохо має можливість “спокійно розгулювати по Києву” завдяки “войовничій меншості”, проти якої виступає.

“Що стосується “войовничої меншості”, то я хочу нагадати, що саме завдяки цій меншості товста дупа Сивохи може спокійно розгулювати по Києву. Він має зарубати це на своєму носі”, – заявив волонтер у коментарі OBOZREVATEL.

Тука також зауважив, що слова Сивохи про те, що “не слід випробувати ступінь терпіння й миролюбства президента”, фактично є “досить прозорим натяком” на те, що влада може вдатися до силового розгону акцій протесту.

“Але я хочу нагадати Сивосі про те, що з такою риторики починалося те, чим закінчив Янукович”, – заявив волонтер.

Заразом він не став прогнозувати, чи піде президент України Володимир Зеленський на подібний крок. “Очевидно, що він схильний до різних векторів впливу – це видно з його позиції, з його політики.

Все буде Україна