«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Героїв потрібно знати в обличчя: опублікували фото бійця, який ліквідував ватажка "ДНР"

Позивний на прізвисько Рембо - цього героя всім варто знати в обличчя

Одним з бійців, який брав участь у ліквідації командира «15-ї інтернаціональної бригади» («Пятнашка») терористів «ДНР» Олега Мамиева («Мамая»), став ротний з позивним «Рембо».

«Спасибі комбатові «Чорного», ротного «Рембо» та одного «Кіпішу» за професійну і якісну роботу! Так тримати! Ми хочемо перемогти. Ми можемо перемогти. Ми переможемо! Слава Нації! Смерть ворогам», – написав у мережі позафракційний народний депутат Дмитро Ярош.

Ліквідований у районі Авдіївки командир 15-ї інтернаціональної бригади» («Пятнашка») терористів «ДНР» Олег Мамиев («Мамай«) помер від осколкових поранень у голову, груди і живіт. Про це розповів колишній ватажок банди Ахра Авідзба по кличці «Абхаз». Граната (ВОГ-17) розірвалася у «Мамая» прямо над головою.

Як відомо, терористи ставили «Мамая» в один ряд з іншими загиблими командирами — «Моторолою» і «Гіві». В інтернет-мережі назвали позивні українських військовослужбовців, які ліквідували терориста «ДНР» Олега Мамиева. Про це повідомив позафракційний парламентарій Дмитра Ярош на своїй сторінці в соцмережі.

«Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине. Так і сталося з ватажком російсько-терористичного бандформування «Пятнашка» Олегом Мамиевим «Мамаєм». На одного «комбрига» у сепаров стало менше. Він приїхав з Північної Осетії встановлювати на нашій українській землі «російсько-осетинський світ», а тепер горить у пеклі», — зазначив він.

Джерело

Все буде Україна