«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гордон поіменно назвав путінськuх кандидатів на виборах в Україні: важливо не допустити їх

Росія вже програє президентські вибори в Україні, тому перебуває в паніці. Вплив Європи на Україну, президентські вибори і виступи на проросійських каналах – каналу 24 розповів відомий журналіст Дмитро Гордон.

 

Європа абсолютно імпотентна, вона повторює свої помилки 1938 року. Вона розпещена путінськими грошима. Путін дуже потужно корумпував лідерів європейських парламентів, тобто тих, хто впливає на суспільство. Що стосується США, то в Державному департаменті навіть немає відділу по Україні. Тобто Україною ніхто не займається, все віддано на відкуп посольству.
Про президентські вибори Росія вже програє президентські вибори в Україні, тому перебуває в паніці.

Подивимося, на кого поставили в Кремлі – це Бойко. Росія дуже хотіла, щоб під прапорами Бойко були і Вілкул, і Добкін, і Мураєв…. тобто всі, хто теоретично може протистояти під московськими прапорами української влади та Україні. Але цього не сталося. Крім того, вона почала вносити заради залякування санкційні списки незгодних увійти в єдиний список своїх апологетів. Коли вже під удар потрапляють такі люди, як Добкін, Новинський, Вілкул, Колесников, то це вже схоже на істерику.

Бойко – непрохідна фігура на виборах президента. Він сам не вірить, що він може пройти. Всі його появи на телебаченні та рекламні ролики, говорять про те, що «я взагалі мимо проходив, що ви!?» Тим більше, як кажуть, він у договорняки з Банковою. Тому на президентських виборах Росії точно нічого не світить. Про участь у пропагандистських ефірах

Включаюся в ефіри російського телебачення з великою радістю і задоволенням. Мені приносить задоволення те, що я висловлюю свою точку зору. Вона категорично не збігається з тим, що чують росіяни на своїх федеральних каналах. Тільки я можу сказати в ефірі пропагандистських телеканалів у прайм-тайм, що Путін – злочинець, що Росія – країнаагресор, що ви всі винні в тому, що вбито понад 10 тисяч чоловік, що ви – негідники. І я це кажу. Пише - lisovasotnya.com

Все буде Україна