«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 15 січня 2019 року

 

Овен

Сьогодні Овнам доведеться перемкнутися на практичні справи. Це прекрасна доба для спілкування, пов'язаного з фінансуванням, вкладеннями та взаєморозрахунками. Саме час оцінити перспективу стабільного професійного заробітку, рентабельність бізнесу. Корисно попрацювати з платіжними документами, списком покупок. День розташовує до розумної економії, допомагає витрачати кошти строго в межах бюджету, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні Тільцям допоможе не випадати з реальності їхня природна грунтовність, практичність, тяга до надійності. Навіть Тільці-романтики стануть законослухняними, віддадуть перевагу відмовитися від сумнівної авантюри, будуть готові прислухатися до корисної поради, інтуїції, голосу боргу або здорового глузду. Це хороший день для професійних контактів, вирішення юридичних проблем, роботи з документами і текстами.

Близнюки

Протягом дня Близнюкам надійде чимало точної і корисної інформації, яку краще обміркувати на самоті або в спокійній обстановці. Не менш слушними стануть власні думки, якщо направити їх на практичну сторону буття. Наприклад, на уточнення системи живлення або формування фінансової подушки безпеки. Варто розібратися з рахунками, податковими зобов'язаннями, комунальними платежами.

Рак

Для Раків це вдалий день, зірки радять максимально повно використовувати його можливості. Пріоритет краще віддати справам практичним: доходам, інвестицям, покупкам, взаєморозрахункам, зміцненню матеріальних резервів на майбутнє. Вдалий час для фінансових та інших професійних консультацій, налагодження вигідних зв'язків. Зростуть шанси бути зрозумілим, отримати грошову підтримку або відстрочення платежу.

Лев

Сьогодні успіхи Левів залежать від професіоналізму або готовності звернутися до фахівця, а також від реалізму, далекоглядності, дисципліни, системності, конструктивності. День підходить для уточнення матеріальних, організаційних, кваліфікаційних питань, планування і оцінки, вдалий для наради, співбесіди, контакту з начальством і підлеглими, оформлення паперів, вивчення наказів та інструкцій.

Діва

Сьогодні Дівам щастить і в знайомій обстановці, і далеко від неї, в тому числі, закордоном. Досвід або хороший план дозволять не метушитися марно. Можна розраховувати на корисні знайомства, точну інформацію, продуктивні поїздки. Добре зайнятися питаннями, пов'язаними з офіційними правами, статусом і громадянством, з професійним освітою і підтвердженням кваліфікації, з науковими публікаціями.

Терези

Сьогодні Терезам краще зробити акцент не на задоволенні, а на користі. Варто віддати перевагу практичним покупкам, цільовим візитам. День підходить для відвідування банку, вивчення ринкової ситуації, управління рахунками, вкладеннями та іншими ресурсами, розрахованими на стабільну довгострокову перспективу. Можна вдало вирішити питання зі спадщиною, спільним майном, комунальними або іпотечними платежами.

Скорпіон

Скорпіонам варто використовувати цей день для цільового спілкування та інформаційного предметного пошуку. Витрачаючи час на дрібниці, ви упустите шанс обговорити важливі теми, а спілкуючись з випадковими людьми, можете не почути голоси знавців і професіоналів. Відмінна доба для консультування, узгодження партнерських інтересів, контактів з колегами, обговорювання практичних питань з чоловіком і ріднею.

Стрілець

День запрошує Стрільців налаштуватися на практичний, серйозний, господарський лад. Якщо ви не в настрої занурюватися в нудні справи, варто найняти професіоналів або покликати розумних помічників, готових зайнятися ненависною вам рутиною системно і на совість. Відповідний день для вибору секретаря або керуючого, звернення в агентство по найму персоналу, пошуку платних медичних послуг.

Козеріг

Сьогодні ніщо не заважає Козерогам мислити логічно та системно. Ваші незвичайні аналітичні здібності проявляються яскравіше, якщо ви віддасте перевагу стратегічним планам і ключовим нюансам. Це прекрасний день для роботи з текстами, документами, схемами, розрахунками, програмами, графічними зображеннями, природними матеріалами. Умовний недолік дня - надмірна докладність, повільність.

Водолій

Водоліям корисно попрацювати з інформацією практичного плану. Сьогодні добре вивчати матеріали, пов'язані з фінансами, нерухомістю, будівництвом, домоводством, системними професійними дослідженнями, основою та фундаментом, обговорювати важливі теми з близькими. Для поверхневих бесід краще не очний контакт, а листування: у вас буде час обміркувати свої слова і краще зрозуміти чужі.

Риби

День допоможе Рибам стати практичнішими і навіть фантазію направити в корисне русло. Також він підтримає у вас впевненість, що виключить зайву метушню, підкаже потрібні слова, вірний маршрут, надійне джерело інформації, відповідний графік або тип зв'язку. Продуктивні обговорювання, консультації, домовленості, особливо, з фінансових і інших практичних питань. Знайомства цієї доби вигідні в перспективі.

 

Все буде Україна