«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 02 липня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Цей день додасть Овнам енергії, мобільності та підприємливості. Пік ентузіазму припаде на ранок, але більшість Овнів буде перебувати в діяльному стані аж до ночі (особливо, якщо з'явилося поле для паралельних маневрів). У діловому та особистому житті багато представників знаку стануть легковажними гравцями і авантюристами, які не хочуть замислюватися про близькі наслідки своєї активності

Телець

Тельцям сьогодні не обійтися без додаткового джерела енергії та наснаги, а також без спритності, гнучкості та частки хитрощів. Ви будете постійно спізнюватися і втрачати шанси, якщо повільні в рухах і консервативні у своїх поглядах, не здатні швидко перегрупуватися і з півслова зрозуміти чужий жарт. Вас можуть втягнути в чужі справи. Небажано починати справи і підписувати важливі угоди.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам важко встояти проти ігор, в які їх втягує оточення. На щастя, більшість маневрів у цю добу абсолютно нешкідливі. Кинути вам жартівливий виклик можуть друзі, партнери, об'єкти вашої симпатії і навіть випадкові знайомі. Але вам варто бути обачнішими, якщо ви не розбираєтеся в підґрунті того, що відбувається — наприклад, погано розумієте чужу мову або нюанси іншої культури.

Рак

Ракам день обіцяє чергову серію клопотів, зате не обіцяє нудьги. Виконання будь-яких обов'язків буде пов'язане з пригодою, чого вам не слід боятися. Ви пізнавально проведете час і знайдете дотепне рішення для задачі, яку не могли вирішити стандартними засобами без ризику для своїх інтересів. Вам може допомогти іногородній колега, зарубіжний клієнт або партнер-іноземець.

Лев

Сьогодні Леви відчують прилив сил і зловлять творчу іскру. Приємне відчуття «виходу з підземелля» дасть фізична або емоційна розминка. Левам, схильним зациклюватися на самоті на неприємному, а також схильним до впливу сім'ї та близького оточення, зірки радять зробити над собою зусилля і змінити обстановку в примусовому порядку: позитивний ефект не змусить себе чекати.

Діва

Сьогодні на Дів впливає атмосфера в родині чи групі, в будинку або тимчасовому місці проживання. Вона провокує легковажність, мінливість і неправдиву сміливість. Не той день, коли можна прийняти правильне безповоротне рішення, закласти міцний фундамент, купити машину або будинок. Можна знайти дотепний вихід з глухого кута, спритно вирішити сьогоденну проблему. Порівнюючи варіанти, важливо бачити їх побічні ефекти.

Терези

Терезів день кличе в подорож і обіцяє в ньому яскраві враження. Не буде проблем з компанією, транспортом і технічною підтримкою. Корисне суміщення занять або розвиток паралельних зв'язків. Якщо ви прикуті до робочого місця чи дому, бажано знайти час для розминки — наприклад, для відвідування спортзалу або прогулянки з вихованцем. Замість кабінетної самотності краще віддати перевагу відрядженню.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні краще включитися в повсякденне життя з його пригодами і неминучими клопотами. Якщо вам важко приступити до нової справи, зірки радять взятися за неї через силу: як кажуть, добрий початок. На хвилі хвилинного ентузіазму буде переможений страх і вдало взято першу перешкоду, успішно пройдуть дрібні маневри і невеликі операції, можна досягти успіху у двох напрямках одразу.

Стрілець

Сьогодні Стрільці отримають імпульс до дії, швидко зорієнтуються в обстановці і підійдуть до справи творчо. Поряд з потуранням своїм примхам, мотивом багатьох Стрільців буде бажання подобатися, догодити одній людині чи кільком людям відразу. Брак сталості і такту з лишком компенсують спритність, сміливість і почуття гумору. Прекрасний день для невеликих справ, занять спортом, флірту.

Козоріг

Сьогодні Козорогам краще зробити перерву у важливих справах і взятися за щось менш істотне, не пов'язане з великою відповідальністю і, що передбачає вибір. День привносить в життя динаміку, пропонує змінити обстановку, побувати на природі, знайти час для спорту. Відмінне поле для розминки — будинок, дача, авто або офіс (якщо ви знаєте межі своїх сил і дієте в безпечних для себе рамках).

Водолій

Водоліям варто провести цей день з однодумцями. Він формує потрібну атмосферу для ігор, походів, подорожей, розваг, запрошує легше дивитися на життя. Активний спосіб життя допоможе вам звільнитися від тілесних затисків і психологічних комплексів. Якщо у вас кілька хобі, протягом дня вдасться відвідати дві-три мережеві групи або тусовки. Непоганий момент для творчості, романтики.

Риби

Сьогодні Риби можуть дозволити собі частку легковажності. Сама атмосфера цього дня радить уникати надмірної серйозності і зайвої прямоти. Можна піддатися імпульсу. Проте варто пам'ятати, що любовні, ділові і інші маневри хороші лише до певної межі, за якою починаються ваші давні ілюзії. Щоб не впасти знову їх жертвою, до зовнішньої свободи вам варто додати внутрішній самоконтроль.

Все буде Україна