«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 02 листопада 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Овнам день дарує душевний підйом, додає оптимізму. Можна дозволити собі більше свободи, відволіктися від напружених відносин і трудомістких справ, знайти час для світського життя, романтики, відпочинку, зайнятися більш креативною частиною роботи. Батькам варто провести більше часу з дітьми. Любовну симпатію добре підтвердити конкретним жестом уваги, наприклад, ефектним подарунком. Розваги можуть зажадати додаткових витрат, але не виключено, що з'явиться можливість з кимось розділити витрати, інформує Ukr.Media.

Телець

Невеликі невдачі, пов'язані з романтичними знайомствами. Сьогодні ви проявите велику скритність і стриманість в почуттях. Ваше особисте ставлення до людей може перешкодити вирішенню ділових питань. Остерігайтеся необережного поводження з фінансами.

Близнюки

Близнюкам краще почати день з рутинних процедур, в тому числі, з турбот про хліб насущний. Якщо немає термінових справ, не завадить тимчасове усамітнення. Вечірні години варто зустріти у всеозброєнні краси і чарівності, особливо Близнюкам-жінкам: побачення, знайомство, вечірка можуть стати доленосними. Якщо активного світського життя не передбачається, можна віддатися улюбленому захопленню, влаштувати шопінг або романтичний вечір, вступити в листування. Самотні Близнюки можуть зареєструватися на сайті знайомств.

Рак

Сьогодні Раки можуть бути вразливими романтиками і ідеалістами в невідповідний момент, захопитися побічною авантюрною лінією на шкоду основній. Як підсумок, можливі ілюзії і непорозуміння у коханні, на службі, при пошуку допомоги та наданні послуг, в спілкуванні з іноземцями. Важливо дотримуватися правил і законів, слідувати ритуалам і регламентам, діяти згідно умов договору і по совісті — тоді і з вами обійдуться порядно.

Лев

Левам варто утриматися від ініціативи і бути уважнішими до подій. Багато про що скаже позиція друга або партнера, атмосфера в групі, обстановка в суспільстві. День дозволяє вам закріпити вдалий союз або членство в організації, зрозуміти справжню міру своєї популярності. Свою тактику краще вибудовувати, виходячи з чужої. Не варто вимагати до себе підвищеної уваги, виконувати чужі обов'язки. З проблемами краще не боротися наодинці, а дати слово закону або доручити захист своїх прав представнику.

Діва

Не будьте надмірно скромні. Навіть якщо ви щиро прагнете до усамітнення, не обманюйте себе. Ви аж ніяк не мрієте відірватися від світу, стати всіма забутими і кинутими. У тиші закритого простору багато Дів сьогодні здатні створити справжній шедевр. Протягом дня очікується цікаве електронне листування або веселе спілкування з близьким вам оточенням. Після відвідування чату або іншого мережевого ресурсу у вас може з'явитися новий віртуальний друг.

Терези

Терезам не варто чекати від цієї доби нових зовнішніх перемог, не гарантований і повний душевний комфорт. Кращим досягненням дня буде рівний настрій, заснований на умінні приймати ситуацію такою, якою вона є в цей момент. Якщо ви ладнаєте з членами родини, друзями, безпосереднім оточенням, це позитивна ознака. Дратівливість і підвищена конфліктність — привід задуматися, можливо, ваш поганий настрій викликаний хронічним прихованим нездужанням або пригніченими нав'язливими думками.

Скорпіон

Скорпіони можуть діяти впевнено, але у жодному разі не випереджаючи події. Кращим порадником аж до ночі залишиться інтуїція. Можливо, саме вона підкаже вам, що не час прагнути до зовнішніх перемог, яскравості, популярності, так як ще не склалися повністю умови для ефективної самопрезентації. Однак ви маєте право залишити на першому місці свої особисті звички і потреби: оточуючі охоче підлаштуються під них. Можливі позитивні зрушення в поведінці партнера або потрібної вам людини.

Стрілець

Стрільцям сьогодні вигідний режим активної співпраці (або нешкідливої легкої конкуренції). Буде легко ладити з напарником, попутником. Він виявиться спритнішим за вас, тому вам не вдасться перехопити ініціативу. Зате ви зможете делегувати такому партнеру термінові справи, довірити йому функцію оповіщення або розвідки. Всі непорозуміння він усуне сам, без вашої участі і тиску.

Козоріг

Сьогодні багатьом Козорогам під впливом нових ідей гроші так і палять кишеню. Тому ймовірність спонтанних витрат і несподіваних рішень досить велика. Поекспериментувати можна в процесі роботи або у вирішенні побутових питань, але стежте, щоб новинки не принесли шкоди, не порушили гармонію будинку і стабільність в справах. Якщо відчуєте, що вас "заносить", постарайтеся вчасно зупинитися. Для зміни іміджу це не найсприятливіший час — з походом в салони, а також з вибором одягу, взуття, та інших речей варто почекати.

Водолій

Чудовий день для розкриття своїх творчих здібностей. Важливо не страждати помилковою скромністю і звертати на себе увагу потрібних людей. Не соромтеся рекламувати свої таланти або достоїнства своєї групи, компанії, команди, особистого сайту або блогу. Є шанс розширити список контактів, створити передумови для стабільної популярності в майбутньому. Також це хороший день для неформальних контактів Водоліїв, любовних зустрічей. У діловій і юридичній сфері важлива готовність до мирного взаємовигідного співробітництва.

Риби

Атмосфера цієї доби підживлює віру Риб, підтримує в активному стані їх почуття і уяву. Багато Риб будуть схильні віддаватися мріям і фантазіям, аж до повного випадання з реальності. На щастя, це гармонійний день, і подібні якості швидше підуть вам на користь, ніж завдадуть шкоди. Ви можете дозволити собі бути ідеалістом, віддатися своїм романтичним, релігійним або еротичним нахилам. Можливо, оточуючі не зрозуміють вас до кінця, але навряд чи будуть вам заважати.

Все буде Україна