«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 04 вересня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Овни сьогодні отримають багато свіжої цікавої інформації, яка далеко не завжди буде подана відкритим текстом. Цілком можливо, що частину важливих відомостей ви отримаєте у вигляді натяків, а в листах і повідомленнях багато доведеться читати «між рядків». Не варто нехтувати образами, що приходять на розум, підказками інтуїції. День вдалий для подорожей з різними цілями, для налагодження зв'язків, ведення переговорів. Варто бути уважнішими в офіційній обстановці, наприклад, на іспиті, при співбесіді, інформує Ukr.Media.

Телець

Обстановка сприяє Тельцям-оптимістам з авантюрною жилкою і широкими поглядами. У цей день можна ризикнути дрібними досягненнями, щоб потім отримати вдвічі більше. Очікується прогрес у справах з іноземцями, законом, нерухомістю. Якщо ви відчували труднощі, намітиться шлях виходу з кризи, буде дано «зелене світло» призупиненим ініціативам. У довгострокових проєктах не поспішайте заспокоюватися і спочивати на лаврах. Складна ситуація може повторитися, тому запам'ятайте методи її вирішення.

Близнюки

Близнюкам доведеться зіткнутися з "гарячою" темою, невідкладною справою в критичній стадії. Ви схильні перебільшувати можливі неприємності. Щоб прояснити питання швидше, не варто відкладати його рішення. Може знадобитися візит в податкову, страхову, медичну організацію, бесіда з начальством, серйозна розмова про дітей. Випробуванню відповідальністю може піддатися любовний союз. Велику роль зіграє стислість і чіткість мови, діловитий настрій, готовність дивитися на речі реалістично.

Рак

У Раків є привід для гарного настрою. Душевний підйом буде відмінним джерелом енергії, допоможе заповнити дефіцит фізичних сил або компенсувати несвободу. Це прекрасний день для творчості і будь-яких занять, що вимагають вкладення душевної енергії. Потужний відгук викличуть сімейні події, духовні цінності, музика. Неконтрольований або недостатньо задіяний потік емоцій сьогодні загрожує зайвою сентиментальністю, екзальтованістю, ви можете «затопити» близьких своєю любов'ю і турботою.

Лев

Багато Левів сьогодні будуть думати про що завгодно. Наприклад, Леви-трудоголіки будуть міркувати про роботу, а Леви-іпохондрики — про свої нездужання. Розслабтеся, не втрачайте здатність жартувати, блищати і фліртувати. Єдине, про що зірки просять вас не забувати, — про реальні проблеми з вашим здоров'ям. Наприклад, не пийте спиртного, якщо воно вам протипоказане.

Діва

Дівам не зашкодить частка здорового егоїзму. У цей день ви маєте право займатися всім чим завгодно, але будь-яку справу розглядайте перш за все з точки зору ваших власних нагальних потреб. Якщо запас ваших фізичних і душевних сил досить великий, допомагайте і іншим людям, зроблене повернеться до вас сторицею. Не відкладайте починання на другу половину доби. Чим масштабніший запланований на цю добу захід, тим важливіше взятися за його здійснення вранці, на свіжу голову і з позитивним настроєм.

Терези

Сьогодні Терезам не вдасться зосередитися на своїх особистих інтересах, а також проігнорувати матеріальну сторону питання. В полі зору аж до ночі може залишитися спільний проєкт, спільне житло, партнерський бюджет. Добре займатися справами, в яких фігурують стратегічні активи, щедрі подарунки і пожертвування, кредитні рахунки, цінні установи, питання спадщини, інвестиційний портфель.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони інстинктивно відчувають, що обставини вдалі і не варто зупинятися на середині шляху. День дозволяє отримати додаткові відомості, продовжити в потрібному ключі розмову, листування, дослідження. Хороші враження обіцяють поїздки. Вдалий момент для контакту з іноземцями або людьми, що знаходяться далеко від вас, для перегляду пізнавальних відеоматеріалів та огляду визначних пам'яток. Але не варто забувати, що сьогоднішній спокій може бути затишшям перед бурею.

Стрілець

Вранці поводьтеся природно, цього достатньо для того, щоб залишатися на висоті. Не чекайте від долі нових випробувань, але знайдіть час проаналізувати старі недоліки. Увечері подбайте про естетичну сторону справи і про ретельну обробку деталей. У цей час важливий матеріальний аспект будь-якої справи. Можна вдало вирішити кадрове, медичне або фінансове питання. Цей період доби хороший для допитливих Стрільців, які прагнуть підвищити свою майстерність, або для тих, хто вже є майстром своєї справи.

Козоріг

Козороги можуть стати жертвами гніву, ревнощів, заздрості. Ці якості можуть проявити оточуючі, але і ви від них не застраховані. Можливо також, що ви потрапите в жорна непередбаченої ситуації (конкуренції, будь-яких перетворень) і для вас стане справою честі з неї успішно вибратися. Не накручуйте себе психологічно, інакше не уникнути нервового зриву. Будьте обережні в будь-яких заняттях. У відносинах з іншими людьми постарайтеся не порушувати правил етикету і вимог закону.

Водолій

Водоліям день забезпечить позитивне ставлення до життя, дасть шанс повернути те, що здавалося загубленим. Можливі довгоочікувані звістки, приємні зустрічі, привабливі пропозиції. Відмінний день для поїздок, листування, прогулянок, відновлення роману або улюблених занять. На вас може зійти поетичне натхнення, ідея з області програмування, веб-дизайну. Якщо ви зацікавлені в особистому контакті, сьогодні варто віддати перевагу саме йому, а участь в багатолюдних заходах відкласти до завтра.

Риби

Уникайте неделікатності в громадських зв'язках, образ і непорозумінь в романтичних зв'язках. Співпрацюйте і будьте правдивими в професійних справах і соціальному житті. У фінансових проблемах остерігайтеся неетичності.

Все буде Україна