«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 05 липня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Овнам не варто чекати спокійного дня. Будь-яка іскра розбрату впаде на благодатний ґрунт. Великий ризик зіткнутися з наслідками власних недоробок, подвійних стандартів, непрофесіоналізму або неповаги до авторитетів, накликати на себе гнів впливових сил або сім'ї, клану. Попереду напружений період, протягом якого вам належить інтенсивно виправляти помилки або відпрацьовувати борг з відсотками.

Телець

У напруженій атмосфері цієї доби у Тельців є відмінна точка опори. Якщо раніше ви були недооцінені або усунуті, то зараз формуються події, які допоможуть виправити ситуацію. Можливе відновлення в правах чи на посаді. Можна не метушитися, доля все зробить за вас. Цінніші матеріальних активів зараз активи моральні — наприклад, ваш професійний авторитет або законний статус.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам нічого боятися, якщо в порядку їх фінанси, кредитна і податкова історія. Обережні, терплячі й завбачливі Близнюки зможуть отримати дивіденди від вкладень, а також страхові виплати, компенсації чи інші бонуси. Якщо ж ви захоплювалися авантюрами, витрачали гроші без міри і залишали ресурси без контролю, наближається розплата: зайві витрати, критичні недоліки у документах.

Рак

Ракам сьогодні важливо бачити своє місце в загальній розстановці сил: міру своєї влади в партнерстві, переваги та недоліки своєї позиції у протистоянні. Ракам, які відстоюють особисті права, необхідно триматися в розумних межах при виставленні претензій. Попереду критичний раунд в переговорах, судовому процесі, професійному розгляді. Якщо потрібна перемога, варто готуватися до довгої боротьби.

Лев

Сьогодні багато Левів виявляться заручниками давньої непростої історії. Це може бути хронічна хвороба, ризикований відповідальний проєкт, переїзд, довгий виснажливий режим з підвищеними навантаженнями. Не виключена повторна криза. Ймовірна інвентаризація, часткова чи повна переробка роботи. Необхідно врахувати не лише технічний, але і правовий аспект ситуації. Важливий професіоналізм помічників.

 

Діва

У Дів є підстава повірити в себе. Зірки дарують вам шанс надолужити згаяне або повторно насолодитися своєю законною хвилиною слави. Не варто боятися ризикнути, знову увійти в вир і дійти до дна: саме в критичний момент вас чекає везіння, осяяння або інша вдача. Доля готує вам повернення колишніх привілеїв чи довгоочікуваний приз. Виправдаються вкладення у дітей, в будинок або творчий проєкт.

Терези

Терезам сьогодні доведеться звернути увагу на житлову ситуацію, сімейні справи або події на батьківщині. Високий ризик повторних конфліктів між родичами, власниками володінь, різними поколіннями і представниками різних рівнів влади. Небезпечні війни за спадщину, ідеологічне та територіальне панування. В приватне життя можуть втрутитися загальні національні або професійні події.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам немає сенсу звертати зі шляху, особливо, якщо ситуація їм уже знайома. Багато Скорпіонів відчують свою силу і не забаряться скористатися перевагами, які їм дає критичний момент. Неприємними побічними ефектами (або вимушеною платою за успіх) можуть стати сильні переживання, поломки, дорожні події, конфлікти з чужинцями, авторитетами або носіями влади.

Стрілець

Сьогодні успіхи Стрільців залежать від ресурсів, особистих, спільних чи позикових. Не варто чекати підживлення з нових джерел, вигода можлива лише за рахунок старих резервів. Якщо кошти обмежені, вам доведеться оперувати тим, що є, але навіть з мізерних запасів реально отримати користь. Може назріти повернення боргу, продаж старого неліквіду, відшкодування шкоди, вдала реструктуризація зобов'язань.

Козоріг

Сьогодні Козорогів чекає нагорода, подяка, компенсація, частковий реванш за минуле. У подвійному виграші — інертні чи обережні Козороги, які не піддалися першій хвилі змін і залишилися вірними своїм принципам. Також, зірки повертають вам колишню жорсткість, але радять обережніше використовувати її в партнерство чи протистояння: це дуже сильна зброя, часом небезпечна і для вас теж.

Водолій

Події дня закликають Водоліїв компенсувати зовнішню слабкість внутрішньою силою, мати внутрішній стрижень або духовну опору. В їх відсутність, легко стати жертвою сторонніх впливів, а також негативних емоцій: страхів, образ, поганих спогадів, бажання помсти. Попереду складний період, коли ви будете залежні від людей, обставин, самопочуття, минулих помилок, деталей своєї колишньої біографії.

Риби

Сьогодні чуття наполегливо підказує Рибам, що їм краще плисти за течією, ненав'язливо і непомітно отримуючи для себе вигоду з подій. Риби, не впевнені у власній проникливості, можуть покластися на авторитетні для себе думки (шанованих людей, старих друзів, давніх колег) або довіритися долі. Виявиться вигідним перебування в колишньому колективі, професійний або соціальний статус.

Все буде Україна