«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 07 грудня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 07 грудня 2018 року.

Овен

Сьогодні багато хто з Овнів з досадою виявлять, що проявили слабкість або зайшли в глухий кут. Може засмутити неоднозначний ефект від прикладених зусиль, розчарування в ідеалі. Не варто звинувачувати в тому, що відбувається, тільки себе: можливо, ви стали жертвою обставин і саме тому ваш потенціал тимчасово виявився скромним. В уразливому стані краще не починати нових справ, не варто і активно «втішатися» алкоголем, інформує UkrMedia.

Тілець

Тільцям варто витратити день на необхідне психологічне та моральне налаштування. На найближчі тижні краще не будувати великих планів, а зосередитися на ключовому завданні, особливо, якщо воно є життєво важливим. Шлях, на який ви ступили добровільно або вимушено, може вимагати напруги сил і навіть ризику. Можливо, ви тимчасово залишитеся без підтримки і не зможете покластися на інших.

Близнюки

Близнюків зірки застерігають від спокуси послідувати чужому прикладу. Те, що іншим зараз сходить з рук, вам може принести безліч проблем або просто виявитися не по силах. З вчинків оточуючих людей цілком можна витягти користь, однак при цьому вам необхідно майстерно обійти всі знайомі «слизькі» моменти. В іншому випадку зростає ризик в черговий раз наступити на старі граблі.

Рак

Ракам слід бути обачнішими, приступаючи до нового циклу роботи, навчання, роз'їздів, лікування хвороб. В цю добу краще діяти по ситуації, не поспішати з твердженням довгострокових програм та взяттям зобов'язань. Ситуація може зажадати від вас служіння і самовідданості, в тому числі, турботи про «братів менших». Важливу роль зіграє колега, асистент, лікар, юрист або представник сервісу.

Лев

Левів чекає надихаючий день з часткою підступності. Зіткнутися з суперечливою перспективою особливо легко при вихованні дітей, плануванні подорожі і новорічних канікул, в особистому житті, творчій і діловій сфері. Налаштовуючись на новий виток подій, важливо врахувати не тільки його явні плюси, але і «вузькі місця». Чим привабливіше та чи інша ідея, тим вища ймовірність того, що в ній криється підступ.

Діва

Діви можуть намітити нову сторінку в сімейних справах і в питаннях житла, громадянства, еміграції. Прагматичні міркування сьогодні можуть бути змішані з менш матеріальними, але не менш важливими, що стосуються світогляду, національних традицій або зв'язків з близькими. У планах краще уникати конкретики. Можна дозволити собі розкіш залишкових сумнівів, порівнянь і невеликих експериментів в знайомому стилі.

Терези

Терезам сьогодні не варто чекати конкретних результатів від поїздок і контактів із зовнішнім світом. Вдалі моменти можуть перемежовуватися з тупиками, відстрочками, загадковими перешкодами. На цю добу не варто призначати важливі зустрічі і відповідальні заходи, небажано робити цільові придбання і починати з нуля. І все ж день не пройде даремно, так як дасть додаткову поживу для роздумів.

Скорпіон

Сьогодні завдання Скорпіонів - не робити зайвих рухів. Навіть прийнявши рішення, не варто поспішати втілювати його в життя, досить визначити нові потреби в теорії. Краще не поспішати з перебудовою поглядів, переглядом бюджету, радикальною зміною списку покупок і схеми взаєморозрахунків. Не рекомендуються вкладення до творчих і ділових проектів, до програми новорічних канікул.

Стрілець

Стрільцям сьогодні корисно попрацювати з іміджем, уточнити свої потреби, повноваження і світогляд, відсікти коливання. Зараз ваш приклад заразливий, але ваша харизма - лише інструмент в руках долі. Завдяки їй ви здатні увести свою «паству» і в істинному, і в хибному напрямку. Пора визначитись, яким інстанціям або силам ви служите, рупором яких ідей являєтеся. Небезпечні егоїзм і зарозумілість.

Козеріг

Козерогам сьогодні краще відмовитися від претензій на лідерство або статус гуру. Навіть якщо ви згодні на «широку популярність у вузькому колі», це не врятує вас від незручностей. Однак вам може бути корисним приміряти на себе ту роль, яка вас потай манить. Можливо, цього невеликого досвіду буде достатньо для того, щоб ви відкинули спокусливий компроміс і продовжили терпляче чекати своєї години.

Водолій

Сьогодні думка Водоліїв спрямована в майбутнє, що малюється їм досить світлим. Навіть помилки минулого, поточні сумніви і можливі втрати не змусять вас відмовитися від ідеї, яка здається чудовою. Можливо, ви пробачете своїм однодумцям те, що прощати не слід. День гарний для пошуку ідеалу, «дороговказної зірки», але варто усвідомити межі, в яких вам зараз доступна ваша мрія.

Риби

Сьогодні у Риб є потреба визначитись з курсом на майбутнє. Наприклад, з планами на подальшу кар'єру, на місце в тому чи іншому ідеологічному таборі, секторі бізнесу. Може стати важливим вектор особистісного зростання, план навчання, маршрут подорожі, пошук покровителя. Але замість повної визначеності ви ризикуєте знову опинитися перед знайомою розвилкою шляхів. Не варто поспішати з прийняттям рішень.

Все буде Україна