«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 13 червня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 13 червня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Цей день може принести Овнам зміни у фінансовому положенні чи підказати шлях виходу з кризи. Зміни виявляться сприятливими, бо дозволять вам вирішити частину побутових або ділових проблем. У несподіваному повороті ситуації не обов'язково буде винен зовнішній хід подій. Можливо, зміниться настрій ваших колег, близьких, або вам підкаже оригінальний маневр ваша власна інтуїція, інформує Ukr.Media.

Телець

У Тельців сьогодні не все йде за звичним сценарієм. Можуть з'явитися несподівані примхи. Ви будете схильні трохи інакше реагувати на знайомі стимули. Пристосовуючись до примх інших людей, ви зробите це у не властивому вам раніше стилі. Навіть якщо чужа поведінка здається вам емоційною, а судження пристрасними, не варто відмовлятися від запрошення до зустрічі, діалогу, поїздки, співпраці.

Близнюки

Близнюкам сьогодні не завадить стати більш чуйними до свого здоров'я, особливо, до психосоматичних маркерів нездужань. Успіху в поточних справах допоможе тонкий емоційний настрій на завдання, стане в нагоді ділове чуття або готовність співпереживати. Важливий психологічний контакт з колегами, персоналом, вихованцями. Потребує нововведень рутина, не виключений несподіваний вибір дієти, інструментів, ліків.

Рак

День допоможе Ракам поліпшити свої позиції. Можна покластися на чуття, звичку, знайомий маневр. Інтуїція підкаже вам відповідні ідеї, вірні судження, потрібні слова і найбільш доречну тактику. Виявиться до речі непередбачена подія. Непоганий момент для ініціативи: ви будете обережні і не поставите під загрозу свої інтереси. Саме час подати знак, зробити крок, відповісти на поклик, написати листа.

Лев

Левам сьогодні не вдасться ігнорувати домашню обстановку, житлові умови і відносини з близькими людьми. «Кровні» особисті інтереси можуть вдало збігтися з діловими, але одночасно зросте вразливість, ділова і психологічна. Непередбачена подія або власний душевний стан може змусити вас підтримувати постійний контакт з домочадцями або з тими, хто посвячений у ваші приватні справи.

Діва

День зробить Дів чутливими і проникливими. Загостренню сенситивності будуть сприяти нові несподівані обставини, повідомлення від друзів. Зросте цікавість, потреба у приватній інформації. Поєднання обережності і тяги до ризику може підштовхнути до дослідження або до таємної пригоди. Намітиться поїздка, розмова, співпраця, інтригуюча секретна зустріч. Вдалі починання.

Терези

Сьогодні Терези залежні від свого або чужого настрою, а також від стану фінансових справ і ресурсів. День розташовує до непередбачених витрат, оригінальних придбань. Зірки рекомендують утриматися від ініціатив, але радять використовувати в своїх інтересах нестандартні обставини. Наприклад, можна провести експеримент, купивши незнайомі продукти або вклавши частину коштів у незвичні цінності.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони схильні реагувати на все, що відбувається згідно зі своїми звичками, настроєм і самопочуттям. Однак визначити лінію поведінки вам може зовнішній фактор, наприклад, незвична обстановка або чиясь нестандартна поведінка. Загострена інтуїція допоможе вам опинитися в потрібний час у потрібному місці, знайти слова і прийняти рішення. Відповідний день для ініціативи, спілкування, прогулянки, поїздки.

Стрілець

Сьогодні зірки радять Стрільцям уникати зайвої активності напоказ. Не варто повідомляти про свої дії комусь, крім найближчих людей. Інтрига може створити вам незручності, зате буде сприяти безпеці. Лише присвячені повинні знати про ваші думки, почуття, наміри, контакти, переміщення, а також про ваше минуле, таємниці, походження, житлові умови, кредитну історію.

Козеріг

Сьогодні у Козерогів потенційно вдалий день, але багато чого залежить від настрою та вміння керувати своїми емоціями. Якщо ви схильні піддаватися негативним думкам і асоціаціям, несподівані можливості будуть втрачені, або ви не отримаєте від сьогоднішніх заходів ніякого задоволення. Важливо довіряти тим, з ким ви маєте справу. Спілкуватися і співпрацювати краще зі старими друзями, перевіреною клієнтурою.

Водолій

Сьогодні Водоліям знадобиться вміння приховувати свої справжні почуття. Причиною заворушень може стати оновлення в побуті або на роботі, необхідність міняти звички. Події дня стануть подарунком долі лише в тому випадку, якщо ви незворушні. Якщо стресостійкість не найсильніша ваша риса, не варто провокувати нові революційні зміни в додаток до вже існуючих: є ризик не потягнути навантаження.

Риби

Сьогодні зірки підказують Рибам безпечний шлях і бережуть від хибних кроків, гарантують моральну, інформаційну та технічну підтримку. Можливі несподівані новини здалеку, від старих друзів або з надійних джерел. Ви можете отримати підтвердження, запрошення. Добре займатися дослідженнями, налагоджувати зв'язки, поповнювати знання, уточнювати маршрути, підбирати попутників, шукати посередників.

Все буде Україна