«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 16 березня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Першу половину цього дня Овни можуть провести на хвилі своїх настроїв і примх, але з обережністю: є ризик піддатися шкідливій звичці або негативній емоції, яка буде відкачувати енергію «на рівному місці». Увечері варто взяти під контроль фінансові справи: можливі свіжі звістки з прихованих неформальних джерел, вимушені платежі або чергові поправки в матеріальній базі планів, інформує Ukr.Media.

Телець

Початок дня для Тельців непродуктивний. Не піддавайтеся ранковому пориву: він заведе вас в глухий кут або посилить вже допущений промах. Припливу свіжих ідей доведеться чекати до вечора. Це час цікавих здогадок і інтригуючих звісток, які вам, правда, ще належить перевірити. Мотив до спілкування або до зміни способу думок може дати приватний лист від далекого друга, колишньої колеги або колишньої пасії.

Близнята

У новій обстановці Близнятам важливо знати новини і вміти читати їх підтекст. Не вся інформація найближчими днями буде повною і відкритою. Не всі будуть з вами відверті. Небезпечні ігри наосліп: можливі інтриги і провокації, побудовані на недомовках, заминки і сварки через необізнаність. Не завадить доступ до таємного каналу даних (у тому числі, фінансових), допомога друга-інформатора або «суфлера».

Рак

Для Раків сьогодні приємніша друга половина дня: вона допоможе їм оновити інформацію, змінити формат зв'язку, а також наведе їх на оригінальні думки. Можливі інтригуючі романтичні вісті здалеку або привабливі ділові пропозиції на майбутнє. Зірки радять розглядати будь-які ідеї, але не як заклик до термінової метушні: можливо, це провокація, непорозуміння, помилка або сумнівна проба пера.

Лев

Леви можуть почати ранок із завершення вчорашніх справ. Основні сили краще приберегти до другої половини дня: щось зміниться. Можлива закрита нарада, початок нової інтриги, приплив таємних новин, перехід спілкування в приватний формат. Варто посилити секретність в листуванні і платежах, щоб виключити витік даних і грошей, а також взяти час на роздуми, узгодження планів і перевірку ризиків.

Діва

Сьогодні зростає тяга Дів до зворотного зв'язку з певними людьми. На жаль, в ній багато неясного, що загрожує непорозумінням, сваркою, обманом, «підставою» чи іншою неприємністю. Не прозорий і загальний інформаційний фон дня. Новини та чутки краще відразу перевірити фільтром незалежного джерела або уточнити у друзів. Не варто сліпо вірити діловому партнеру, клієнту, посереднику, об'єкту симпатій.

Терези

Сьогодні Терезам варто відкласти зустріч, співпрацю, спільну акцію. Якщо захід вже розпочатий, краще швидше його згорнути: після вдалого старту в справу можуть втрутитися негативні фактори, у тому числі, незримі тіні минулого. У другій половині дня вимагає уваги будь-яка нова інформація, особливо, податкова, страхова та медична. Можливо, її вам таємно повідомлять "друзі по нещастю".

Скорпіон

Вранці Скорпіонам краще займатися необхідними дрібницями і не братися за мегаважливі справи: може підвести самопочуття, не виключається затримка зв'язку. Найбільш інформативна друга половина дня. Багатьом Скорпіонам вона обіцяє приплив креативних ідей і новий поворот в спілкуванні. Можлива таємна особиста розмова, сімейна або корпоративна нарада, запрошення до дружньої бесіди або неформальної зустрічі.

Стрілець

У першій половині дня Стрільці можуть розгубити частину свого недавнього запалу. У виборі навантажень зірки радять виходити з самопочуття: перенапруження може привести до того, що ввечері ви відчуєте нездужання і вам доведеться зайнятися поправкою здоров'я, яке похитнулося. При хорошому розвитку подій, залишок дня вдасться провести у вузькому колі, в цікавій сімейній, службовій або дружній бесіді.

Козеріг

Для Козерогів сьогодні не дуже сприятлива перша половина дня. У цей період краще знизити навантаження, по мінімуму займатися справами і побутом, стати обережнішими навіть в простих заняттях. Друга половина дня обіцяє зміну типу зв'язку і натякає на несподівану новину з приємним підтекстом. В цей час можливі привабливі особисті пропозиції, в новому оригінальному ракурсі постане креативна ідея.

Водолій

Сьогодні Водоліїв з самого ранку може переслідувати погане передчуття або відчуття неблагополуччя. Зірки натякають, що катастрофа малоймовірна — скоріше, вам потрібен час, щоб звикнути до чергової зміни, змиритися з тимчасовою втратою важливих каналів зв'язку, ясності і контролю в деяких питаннях. У другій половині дня корисно обговорити сімейні, житлові, фінансові або корпоративні новини.

Риби

У першій половині дня Рибам краще не братися за нові справи. У поточних клопотах не варто нехтувати страховкою. Друга половина дня обіцяє важливі новини, оригінальні ідеї та несподівані знахідки. Стане зручнішим зв'язок і комфортнішим спілкування. Можливі вісті або подарунки від друзів, коханих, сусідів, родичів. Добре приступати до циклу контактів, літературної творчості, дистанційного навчання.

Все буде Україна