«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 16 лютого 2022 — що обіцяють астрологи

Матеріальну ситуацію поліпшить подарунок, вигідна інвестиція, допомога партнера. Задоволення краще з кимось розділити. Важливіше особистих забаганок можуть бути нагальні практичні потреби, наприклад, витрати на будинок. Актуальні теми нерухомості, ремонту, будівництва, іпотечного кредитування, пенсійного забезпечення, фінансування бізнесу.

Скорпіон

Ви на вірному шляху, не дозволяйте збити себе з курсу. Відвести вас в сторону від вашого власного унікального маршруту може прагнення слідувати модним зразкам, бути "як всі", а також любовні перипетії, "фатальні" почуття. Внутрішньою проблемою багатьох Скорпіонів може стати зневіра, викликана нездужанням, невірою в себе, домашньою обстановкою, професійними невдачами. Зараз вам потрібні всього лише терпіння і розсудливість. Зберігайте надію і віру, контролюйте самопочуття, регулюйте витрати.

Стрілець

Стрільцям варто звернути увагу на практичний аспект своїх справ. Є ймовірність непередбачених вимушених витрат. Не рекомендується витрачати більше, ніж дозволяє гаманець на сьогодні. Небажані великі покупки і грошові операції. Корисні заходи безпеки заради збереження накопичень і матеріальних цінностей, не завадить також створити фінансовий резерв на випадок проблем. Акуратність особливо важлива, якщо вам довірені чужі або спільні ресурси, або, якщо за вами числяться борги.

Козоріг

Очікування Козорогів щодо розміру грошової премії та інших бонусів від начальства можуть не виправдатися в першій половині дня. У другій половині дня ви можете бути більш щасливими. Особливо це стосується спекулятивних фінансових операцій на біржі.

Водолій

Першу половину цього дня Водоліям краще провести, виходячи зі своїх звичок і потреб. Увечері небажані будь-які процедури на довірі, включаючи купівлю-продаж і обмін: великий ризик того чи іншого збитку. Не варто довіряти навіть друзям, повага і загальні ідеали не гарантують успіху на матеріальному плані. При вимушеній угоді корисна страховка, професійна експертиза, оцінка вигод і ризиків.

Риби

Для Риб сьогодні зберігається необхідність рахуватися з обставинами і чужою думкою. Якщо і варто робити якісь дії, то лише незначні і з оглядкою на інших людей. Важливо залишатися партнером, спостерігачем або слухачем. Краще не прагнути на передній план і не намагатися перехопити у кого-небудь ініціативу. Стриманість і дипломатичність особливо важливі ввечері. В цей час краще строго дотримуватися зобов'язання, не рекомендується будь-яким чином порушувати договір або закон.

Все буде Україна