«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 17 липня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 17 липня 2020 року.

Овен

В цей день Овнам краще не зменшувати взятий напередодні темп і всюди діяти по гарячих слідах. Якщо для вирішення завдання вам необхідна зустрічна симпатія або активна партнерська підтримка, зірки радять приступити до справи якомога раніше: до вечора у відносинах стане менше визначеності і більше «туману», потрібна вам людина може піддатися сумнівам або без пояснень зникнути з горизонту.

Телець

Сьогодні Тельцям не завадить стати трохи обачнішими в поточних справах, а також у своїх відносинах з людьми. Навіть у вдалій угоді можуть виявитися похибки (недостатні для того, щоб її скасувати, але цілком здатні зіпсувати вам загальне враження від подій). Нові починання небажані з тієї ж причини. Якщо виникло питання, краще не плавати в здогадах, а пошукати інформацію на тему.

Близнюки

Для Близнюків день почнеться з приємного моменту (у багатьох Близнюків це буде вдалий розвиток вчорашніх подій). Зірки радять не зволікати і натякають, що витягти із ситуації користь і задоволення буде простіше в першій половині дня. Чим ближче до вечора, тим менше буде у ситуації, яка вас цікавить динаміки і більше спотворень. Ваш розум може затуманити давня романтична ілюзія або надія на диво.

Рак

Сьогодні влада над людьми і подіями для більшості Раків є всього лише приємною ілюзією. Ефект від ваших промов і дій буде слабким, а часом і зовсім уявним. День підживлює залежність і сугестивність, знижує вашу впевненість у своїх думках і почуттях. Краще не приймати рішень, не починати справ, почекати з самопрезентацією. Не варто заводити нові дружні та романтичні зв'язки.

Лев

В цю добу Леви легковажні і романтичні, як і їх оточення. Свобода від дедлайнів і контролю додасть натхнення, але не результативності у починаннях. І особисті і колективні зусилля дадуть максимальний ефект вранці, завдяки інерції дня вчорашнього. Не варто піддаватися спокусі почати нову справу: азарт буде нестійким, ваш імпульс послабить лінь, спотворена перспектива або слабка підтримка.

Діва

Сьогодні зірки натякають Дівам на ймовірність обману і самообману, щоправда, у варіанті лайт. Чим більше вам подобається ситуація, план, людина або річ, тим сильніший ризик приємних помилок. Серед інструментів досягнення мети сьогодні значаться омана, удавана турбота, лестощі й дипломатична «брехня во спасіння». Ви можете дивитися крізь пальці на чужі недоліки або самі вводити в оману оточуючих.

Терези

В атмосфері цієї доби Терези стають ідеалістами і можуть зробити вибір на користь бажаного, а не дійсного. Зірки підказують, що серйозні помилки вам зараз не загрожують, але цілком можлива ідеалізація окремих моментів — наприклад, якихось конкретних речей, людей або сервісів. Не найкращий момент для ділових переговорів: ви будете ухильні і м'які там, де потрібні прямота і жорсткість.

Скорпіон

В цю добу інстинкт самозбереження підкаже Скорпіонам, що їм краще не втручатися в хід подій без особливої необхідності. Відсутність або мовчання буде сильною зброєю, оскільки допоможе вам виграти час, накопичити враження або матеріал для роздумів. Доречні лише тонкі способи впливу на чужу свідомість. Можна пустити в хід гру асоціацій, музичне послання, натяк або підтекст.

Стрілець

Сьогодні багато Стрільців будуть губитися в здогадах щодо чужих намірів. Можливі сумніви в щирості чиїхось почуттів, неясності у фінансових угодах. Навіть вдала співпраця протягом дня може зійти нанівець, в силу взаємних або односторонніх підозр. Зірки радять не надавати значення тому, що не підтверджено фактами, а якщо обґрунтовані підозри, не поспішати з питаннями.

Козоріг

Козорогам сьогодні небажано займатися напруженою відповідальною роботою, а також дрібними справами, що потребують підвищеної обережності і ідеального окоміру. Аж до ночі можливі проблеми з концентрацією уваги, точною діагностикою і системним критичним мисленням. Не виключено, що будуть допущені помилки і доведеться переробити саме той фрагмент роботи, який вам найбільше подобався.

Водолій

Цей день Водоліям краще відвести для відпочинку — або творчих вільних занять, не пов'язаних з великими навантаженнями. Це доба пасивної гармонії. Виявляться на приємній для себе хвилі Водолії-романтики, закохані, мрійники. Зірки не рекомендують ставити конкретні складні цілі, братися за нові проєкти з нуля або намагатися повторити вчорашній успіх: привабливій ідеї завадить лінь або неуважність.

Риби

Сьогодні Риби непогано почуваються в атмосфері невизначеності та ідеалізму. Багато Риб ухитряться отримати з неї користь, наприклад, вдало замовчать про свої почуття чи зможуть піти від відповідальності. У практичних сферах справи йдуть не так гладко. Можливі естетичні та фінансові промахи. Не варто займатися діловими і господарськими питаннями, ремонтом, покупками, обміном, пошуками житла.

Все буде Україна