«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 17 жовтня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Сьогодні багато Овнів схильні давати волю своїм примхам, демонструвати найбільш дивні або неприємні, з точки зору оточуючих, риси і звички. На хвилі емоційного пориву можна подолати перешкоду, але варто пам'ятати, що одночасно ви можете створити собі проблеми (пережити стресовий момент, випадково поранитися, зіпсувати хороші відносини, перекреслити частину зробленого). Від серйозних акцій краще утриматися, так як настрій нестійкий, спалах енергії може виявитися недовгим, інформує Ukr.Media.

Телець

Займаючись справами, Тельці не стануть випускати з поля зору домашню ситуацію. У цей день може представитися можливість для поліпшення, розширення, прикраси навколишнього простору. Підвищується актуальність контактів з далекими родичами, або з тимчасово відсутніми членами сімейства. Може зажадати уваги спілкування з дітьми, якщо планується їх від'їзд на навчання або в подорож. Щоб переплетення різних тем не породжувало хаосу, бажано ранжувати завдання в порядку пріоритетності.

Близнюки

Близнюки сьогодні дивляться в майбутнє з виправданим оптимізмом. Щоб "казка стала бувальщиною", краще не втрачати час і вчасно використовувати можливості. Зараз вам можуть надати значну підтримку друзі або впливові партнери, в тому числі ті з них, хто старший за вас. Ви можете отримати схвалення і допомогу від конкретних осіб, офіційних інстанцій, будь-якого неформального об'єднання. На перше місце краще поставити не власні потреби, а інтереси колективу, проєкту, ідеї, які ви представляєте.

Рак

Раки сьогодні претендують на головні ролі і хочуть уваги до себе. Вони гостро реагують на неповагу до своїх цінностей (сімейних, національних, релігійних). Можлива схильність до сентиментальності і благодійності. Не виключене підвищення апетиту. Почуття власної гідності може перейти в зарозумілість, гординю, пристрасть до зовнішніх ефектів. Якщо ваш фактичний статус не дає вам права на особливе становище і додаткові пільги, ви можете задуматися про кар'єрне зростання або зміну професії.

Лев

Левам зірки радять не відмовлятися від планів, що займають думки, але тимчасово їх відкласти, у зв'язку зі складністю моменту. День акцентує увагу на господарських і матеріальних аспектах, і одночасно провокує зростання емоційної напруги. Може загостритися сімейна атмосфера, стати менш безпечною обстановка в будинку, притулку. Можливо, зажадає турботи територія, бізнес, автомобіль. Непростий період чекає Левів, які перебувають у чужих володіннях і вимушених грати за нав'язаними правилами.

Діва

Дівам варто аж до вечора зберігати обачність в неоднозначній ситуації. Щоб знайти лазівку в заданих обставинах, важливо проявити гнучкість і не звужувати кут огляду. Небажані обіцянки, тверді рішення, важливі заяви. Вечір — час удачі, нормалізації відносин, появи нових оригінальних шансів. Добре провести його в романтичній атмосфері, з друзями або за улюбленою справою.

Терези

Не захоплюйтеся зведенням особистих рахунків, це заняття вже не дуже актуальне. Терезам, які все ж хочуть з'ясувати стосунки, зірки радять робити це вранці. Найбільш продуктивною буде друга половина доби. Саме тоді варто починати нові проєкти, особливо спільні. При цьому приділіть особливу увагу матеріальній базі починань. Ви також можете зайнятися підведенням підсумків, зведенням балансу, роботою над допущеними в справах помилками, розробкою фінансової та економічної стратегії на майбутнє.

Скорпіон

Не переживайте через зайві витрати, це можна виправити. Гірше, якщо в розладі ваш розум і почуття. Непростий момент для Скорпіонів, що попалися в сітки любовної інтриги, курортного роману. Можливо, доведеться зробити вибір між задоволеннями і справедливістю, вирішити якесь моральне питання. У будь-яких відносинах, включаючи романтичні і фінансові, зараз необхідно свідомо підтримувати рівновагу. Не варто виправдовувати некрасиві вчинки "красивими" причинами, рано чи пізно до вас повернуться ваші ж помилки.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям легко опинитися в цікавому для себе місці, або зібрати навколо дружелюбно налаштованих людей. Зірки радять віддати перевагу командній грі, не обмежуватися суспільством одного партнера, супутника або співрозмовника, одним маршрутом або каналом зв'язку. Це день непрямого зростання ваших можливостей, не варто відмовлятися від наданого долею шансу розширити кругозір або сферу впливу.

Козоріг

Для досягнення успіху Козорогам варто дотримуватися власного плану або перевіреного вистражданого режиму. Не останню роль зіграє ваша інтуїція (ділове чуття, інстинкт самозбереження). Небажано підписувати документи, влаштовуватися на роботу. Намагайтеся не вступати в дискусії з начальством, клієнтурою, домочадцями. Швидше за все, спілкування відніме багато сил, які ви могли б витратити з більшою користю. Такі переговори скорочуйте або переносьте на інший день, сьогодні ви лише загострите наявні протиріччя.

Водолій

Сьогодні Водоліям не завадить вміння слухати інших людей. Не зашкодить свідома поступка на користь співрозмовника. Наприклад, не варто переривати діалог за своєю ініціативою, краще дочекатися, поки у другої сторони закінчаться аргументи. Важливі теми краще зачіпати на самому початку дня. В цей час вас швидше почує партнер по шлюбу, друг, дитина або людина, наділена владою. Також, це найкращий час доби для виступів перед аудиторією, публікації актуальних аудіо- та відеоматеріалів в мережі.

Риби

День вдалий для всіх Риб, незважаючи на їх смаки, плани і рід занять. Він обіцяє вам як заслужений успіх, так і несподівані подарунки фортуни. Якщо ви залишитеся незадоволені подіями, значить вам просто неможливо догодити і ви живете в примарному світі фантазій, які не мають нічого спільного з реальністю. Раптовий щасливий випадок сьогодні здатний серйозно змінити ваше життя. Не виключено, що для виконання вашої мрії будуть потрібні додаткові фінансові вкладення або терміновий перегляд бюджету в цілому.

Все буде Україна