«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 18 березня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 18 березня 2019 року.

Овен

Для Овнів цей день стане вдалим і конфліктним одночасно. Успіхи найбільш вірогідні у сфері творчості, реклами, вільної діяльності. Напружені незвичайні ситуації можливі в бізнесі, спорті, іграх та змаганнях. Яскравими, насиченими і драматичними виявляться сюжети з особистого життя. Овни-батьки, вихователі, тренери можуть зіткнутися з бурхливими подіями у житті своїх дітей або вихованців, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців це непростий день. Те, що починалося незвично і багатообіцяюче, може закінчитися сваркою. Не завжди буде легко примирити свої і чужі інтереси, порозумітися з домодчадцами, партнером, батьками, дітьми. Варто знати міру в навантаженнях і контролювати свої реакції на події, інакше буде складно користуватися вдалим збігом обставин і справлятися з негативними ефектами ситуації.

Близнюки

Сьогодні головне «паливо» для Близнюків - натхнення. Саме воно подарує енергію, якщо у вас спостерігається тимчасовий дефіцит сил, прав чи ідей. Можливо, його джерелом стане партнер чи важлива для вас особа. День гарний для чистої творчості, романтики, відпочинку, веселощів. Низька дисципліна, можлива відраза до рутини. Невисока продуктивність планової роботи, цільових поїздок, офіційних контактів.

Рак

Раків сьогодні можуть чекати і оригінальні витрати, і несподівані надходження: аванси, знижки, подарунки. Напружена робота допоможе примножити добробут, проте накопичення в чистому вигляді будуть проблематичні. Це не найкращий момент для економії, інспекції ресурсів. Можливо, ви купите щось корисне і дороге з розрахунком на майбутнє. Рекомендується обачність у бізнесі, угодах, при позиках.

Лев

Левам день допомагає вірити в себе, дає джерело натхнення і зразок для наслідування. Можна досягти вражаючого успіху на хвилі ентузіазму, сильних почуттів, духовного або творчого підйому. Однак у цієї доби є і друга, більш напружена сторона. На шляху до мети вас може чекати конфлікт, конкурентна боротьба, інша витрата ресурсів або енергії. Не найкращий момент для відпочинку та приватного спілкування.

Діва

Дівам не слід вибирати цей день для скрупульозної роботи в основному напрямку. Небажані нові починання, складні і небезпечні технічні маніпуляції. У той же час, це не найкращий момент для повної пасивності. Кращий вихід - знайти віддушину у вигляді хобі або виявитися в креативному незвичному середовищі. Добре знайти застосування таких якостей, як артистизм, великодушність, почуття гумору.

Терези

Події цього дня виглядають для Терезів заманливо і обіцяють чимало хорошого. Є шанс розважитися, побачитися з друзями, нагадати про себе своїй аудиторії, дати новий імпульс розвитку відносинам. Ви відмінно проведете час, якщо обмежитеся тільки цим. Проблем буде більше, якщо ви вирішите витягти із ситуації виражений матеріальний ефект. Наприклад, укласти угоду, отримати подарунок, відкрити бізнес.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам варто бути готовими до ділової, творчої, любовної або інший конкуренції. Якщо вона вже має місце, ймовірно загострення конфлікту. В цю добу буде велика впертість, і чим цінніше об'єкт, за який ви воюєте, тим складніше буде повернути назад. Перемога коштуватиме зусиль і дістанеться дорого. На щастя, в цей день навіть стороні, що програла, зірки обіцяють непоганий втішний приз.

Стрілець

Стрільці можуть зіткнутися з технічними або фінансовими ускладненнями, але настрою їм це не зіпсує. Головна цінність дня - можливість підняти дух, відновити авторитет і зміцнити віру. При будь-якому розкладі подій ви щось виграєте. Ваш шлях аж до ночі буде висвітлювати дороговказ: творче піднесення, сплеск романтичного любовного натхнення або інша мотивуюча обставина.

Козеріг

Сьогодні зірки радять Козерогам уникати великих ставок. Якщо ви помірні в запитах і правильно оцінюєте свої можливості, день пройде приємно і вам не загрожують втрати. Якщо ж ви азартний гравець і не в силах утриматися від великого ризику, то повинні віддавати собі звіт в тому, що покладаєтеся на долю, випадок або вищі сили. Краще не ризикувати тим, що ви цінуєте, будь то речі, гроші або почуття.

Водолій

Водоліям важливо уникати розбіжностей, особливо, з впливовими людьми. Сьогодні можливі шлюбні, ділові, творчі та інші конфлікти. Бурхливому зіткненню інтересів буде сприяти не тільки напружене зовнішнє середовище. Причиною сварок може стати ваше небажання контролювати свої емоції і вчинки. Неуживчивість і непередбачуваність здатні відштовхнути від вас навіть тих, хто налаштований до вас лояльно.

Риби

Рибам корисно знайти баланс між напруженою натхненною роботою і потребою у відпочинку, релаксації. До пасивності день не розташовує, тому ніхто не знайде за вас ту грань, за якою для вас починається зловживання навантаженнями. Також, ця доба не створює умов для довірчих розмов. Краще не говорити про глибоко особисте, не виступати з проханнями, віджартовуватися на безтактні питання.

Все буде Україна