«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 19 вересня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Овни зіткнуться з дисгармонійними проявами в поведінці оточуючих. Потрібна делікатність при з'ясуванні відносин з близькою людиною, так як взаємна гарячність, ревнощі, каприз здатні привести до розриву. До малознайомих людей варто спочатку придивитися, щоб не стати жертвою чужої агресії. Небезпечні гострими моментами змагання, вечірки. На щастя, є всі шанси побудувати спілкування інакше, на взаємній стриманості і терпимості. Зробити це буде простіше, маючи спільні плани, схожі переконання, інформує Ukr.Media.

Телець

У Тельців сьогодні є все, щоб вільно насолоджуватися святковою обстановкою. Однак маска, надіта з волі обставин, до вечора може вас втомити. Зберігати аж до ночі зовнішню свіжість і хороше самопочуття допоможе почуття міри. Не варто зловживати святковими задоволеннями, наприклад, переїдати. Не завадить заздалегідь оцінити свої сили, намітити ліміт часу. Від нових планів краще утриматися: правила, які дали блискучий результат в минулому місяці, незабаром можуть стати неактуальними.

Близнюки

Близнюкам сьогодні багато дозволено і вдається, але в деяких областях доведеться зіткнутися з обмеженнями, критикою, перевіркою. Можливо, вас будуть пов'язувати довгострокові незакриті зобов'язання. Буде нелегко переконати принципового співрозмовника, можливо, доведеться почекати, поки партнер або опонент не змінить думку. День обіцяє хорошу фізичну та інтелектуальну форму, допомагає співпраці та дружній взаємодопомозі. Залагодити розбіжності і знайти компроміс допоможе дипломатичність.

Рак

Раків день змусить звернути увагу на бюджет і цінності. Можуть зрости і доходи, і витрати. Купівля або подарунок, зроблені сьогодні, можуть відігравати особливу роль, символізувати новий поворот. Можливо, ви почнете отримувати віддачу від своїх знахідок, ризиків, креативних задумів, вкладень у дітей, або зрозумієте, як її домогтися. Життя підкаже додаткові можливості отримання прибутку з талантів, способи розвитку бізнесу. Якщо загальна ситуація надихає, вас не злякають майбутні витрати і зусилля.

Лев

Левам, особливо жінкам, зірки радять не губитися на загальному тлі, але водночас, не переоцінювати значущість своєї персони, рахуватися зі сформованою атмосферою і обстановкою. Не варто зневажати сімейні та національні традиції, демонстративно виступати проти колективного рішення, нав'язувати свої смаки і погляди. Якщо ви надто активно прагнете на перший план, відносини з друзями і близькими можуть стати прохолоднішими. Публічним особистостям не варто розчаровувати своїх прихильників, шанувальників.

Діва

У цей день зірки не радять Дівам активно прагнути на передній план. Краще уникати публічності, заздалегідь відмовитися від зайвих навантажень і провідних ролей. При цьому ніщо не заважає вам застосовувати свої таланти і здібності у вузькому колі, наприклад, грати з дітьми в розвиваючі ігри. Також, це відповідний день для розваг, саме час відпочити з сім'єю або подуріти в колі близьких друзів.

Терези

Терезам зірки настійно радять провести день за яким-небудь креативним заняттям, або зовсім поза домом. Це вдалий момент для продуктивного шопінгу, романтичного побачення, захоплюючої екскурсії або участі в якомусь багатолюдному заході. Не варто орієнтуватися на повсякденні стандарти, вони будуть навіювати зневіру і обмежувати ваші можливості. Можна побувати в екзотичному місці, купити щось незвичайне і забавне. Непоганий момент для спілкування з близькими і далекими родичами, а також з іноземцями, іногородніми, представниками інших культур.

Скорпіон

Для Скорпіонів уїк-енд обіцяє стати гармонійним і безхмарним. Не виключені новини здалеку, запрошення від старих друзів. Порадує можливість частково повернутися до колишніх часів (особливо, якщо раніше ви не цінували своїх переваг, а тепер за ними сумуєте). Можна відправитися на екскурсію, за кордон. Добре провести вихідні далеко від дому, але в знайомих місцях, наприклад, відвідати когось із близької рідні. Бажано користуватися послугами знайомих фірм, перевіреними маршрутами і транспортом.

Стрілець

Сьогодні з ранку вас чекають гармонійні сімейні відносини, хороше спілкування у коханні. Можливо, удачу принесуть фінансові спекуляції, що відносяться до нерухомого майна, ферми, послуг. Сприятливий час для реклами і суспільних відносин.

Козоріг

Козорогам день дає можливість закріпити успіх і виправити помилки. Можлива ситуація "перездачі іспиту" в якій-небудь важливій для вас сфері. Якщо цілі і засоби обрані правильно, підсумком дня стане приємне відчуття задоволення від виконаної роботи. Це відповідний момент для останнього етапу в ланцюзі довгих подій, наприклад, в області перетворення вашого будинку або бізнесу. Не варто афішувати свої досягнення, краще, якщо про них поки буде знати лише вузьке коло експертів або близьких людей.

Водолій

Ви проявите ініціативу в справах і досягненні своїх цілей. Ефективні дії через друзів допоможуть вам у вирішенні фінансових питань. Гарне самопочуття і прекрасний настрій принесуть успіх у протилежної статі.

Риби

У Риб може бути багато роботи. Можливо, доведеться діяти одночасно старими і новими методами, порівнюючи результати. Якщо ви гіпервідповідальні або боїтеся втратити місце, то можете самі звалити на себе додаткові обов'язки, мотивуючи це благородним поривом (дружбою, колективізмом). Зірки радять вам вкладати ентузіазм насамперед у виконання власних обов'язків. Перевантаження загрожують перевтомою, а відсутність адекватної подяки може привести до розчарування в людях.

Все буде Україна