«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 21 квітня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Сьогодні зірки дають Овнам простір для реалізації креативу — при цьому радять не залишати поза увагою його матеріальну базу, бо спиратися доведеться саме на неї. Цей день сприяє індивідуальному самовираженню з метою виділитися на загальному тлі, надає розмах уявленням, рекламним, розважальним, ігровим і романтичним планам. Батьки допоможуть розвинути творчий потенціал дітей, інформує Ukr.Media.

Телець

День підігріває кар'єрні, батьківські та творчі амбіції Тельців, їх любовні і грошові запити, спонукає їх покращувати житлові умови, розширювати територію або грати роль «зірки» у своєму будинку. Їм важко контролювати тягу до задоволень і нових відчуттів. Можливо банальне підвищення апетиту. Не виключається інфантильна або театральна поведінка, емоційна ейфорія, егоцентризм.

Близнюки

Близнюкам сьогодні краще не піддаватися чарівності яскравості і новизни: раптові бажання і примхи нелегко задовольнити. Погоня за тим чи іншим ексклюзивом може обернутися непередбаченими витратами. У незвичних обставинах є ризик завдати собі шкоди, пережити через дрібниці гостре розчарування. На нервовій системі погано відіб'ється хвилювання. Може не сподобатися подарунок, не піти на користь частування.

Рак

Раків день схиляє до непередбачених приємних витрат, спокушає розтратити аванс, кредит, гонорар або випадкову знахідку, витратитися в надії на майбутні прибутки. Буде важко залишитися в рамках ліміту в новому середовищі, в гостях у друзів, на любовному побаченні, на розпродажі або на виставці. Можливі несподівані витрати на подарунки, свята, прикраси, іграшки, дитячі речі, оригінальні ласощі.

Лев

Сьогодні Леви жадають засліпити собою цільову аудиторію, продемонструвавши їй весь спектр своїх талантів, досягнень або повноважень. Можливе бажання блиснути авторитетом, нарядом, артистизмом, щедрістю, красномовством, ресурсами, впливовими зв'язками, оригінальним особистим потенціалом. «Життя на межі» виправдане, якщо це ваш дебют з далеким прицілом, але вам краще не викликати занадто явну заздрість.

 

Діва

Сьогодні Діви у владі любовних та інших великих надій, можуть ідеалізувати людей, завищувати запити. Зірки нагадують, що приховані амбіції — лише паливо, без якого немислимий ваш шлях і зростання. Талант слід доповнити навчанням, професіоналізмом і дисципліною. У любові і духовних пошуках потрібен вірний ідеал. У творчості, матеріальних справах і вихованні дітей важливо бути в курсі новітніх тенденцій.

Терези

Цей день може зробити з Терезів авантюристів і фанатів епатажу (особливо, під впливом моди і неформальної тусовки друзів). Не найбільш вдалі і безпечні форми прийме потреба в любові, дружбі, свободі, творчості, розвагах, популярності та оригінальності. Можлива схильність до «чорного піару», сумнівних ігор або хизування пороками. Є ризик нашкодити своєму бюджету або репутації.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам не чужі мрії про «велику кар'єру», особисту славу і популярність, створення супер-команди з собою в ролі лідера. А також про великі досягнення в приватному житті — наприклад, про розширення своїх особистих володінь, створенні сім'ї або комуни, зростанні батьківського авторитету, підкоренні чужого серця. Реалізувати бажання їм поки заважає брак власних ресурсів і сильна конкуренція.

Стрілець

Стрільців аж до ночі супроводжує натхнення. Успіх можливий, але з перебоями і сюрпризами (в тому числі, при спілкуванні з іноземцями). Незручності їм компенсуватиме розширення горизонтів і душевний підйом. Багатьох Стрільців морально підтримає надія на фінальне торжество їх ідей, віра в любовну, творчу або дослідницьку удачу. День гарний для педагогів, артистів, духовних лідерів, політиків.

Козоріг

Козорогів цей день схиляє до крайнощів, що загрожує шкодою для їх бюджету, здоров'я і душевного благополуччя. Багато з них схаменуться і кинуться надолужувати згаяне: творити, завалювати подарунками коханих, тішити самолюбство, піднімати ставки. Козороги, які не встигли зловити шанс, можуть впасти у відчай. Легко переоцінити потреби, погнатися за зовнішнім ефектом. Не варто позичати гроші.

Водолій

Сьогодні Водоліям важливо мати віддачу від своєї великодушності і підтвердження авторитету. День схиляє їх до артистизму, широких жестів і гри на публіку (особливо, якщо публіка цього чекає). Вони хочуть грати помітну роль вдома або в соціумі, у святах і урочистостях, можуть самі влаштувати для цього шоу, «бенкет на весь світ» або інший яскравий захід. Можливий вихід з-під опіки їх самих або їхніх дітей.

Риби

Рибам день принесе додатковий обсяг вражень і, можливо, зайвий клопіт. Вони будуть приємними, якщо Риби стараються для симпатичних їм людей або для найближчих істот (дітей, друзів, вихованців), або хочуть отримати безкоштовний бонус. Зірки застерігають від надмірностей: надлишок хорошого і нового відіб'ється на самопочутті. Не варто зловживати іграми, задоволеннями і ліками.

Все буде Україна