«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 22 червня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 22 червня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен

На цей день у Овнів можуть бути великі плани, а життя розпорядиться по-своєму. З друзями краще спілкуватися вранці: не виключено, що до вечора у них з'являться свої турботи, як і у вас. Залишок дня добре провести на самоті або у вузькому колі домочадців. Це вдалий час для душевної бесіди «біля каміну» за чашкою чаю або келихом вина, для спогадів. Одиноким Овнам прикрасить вечір фільм чи музика, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців день може початися не зовсім традиційно, а самим виграшним часом стане вечір. Саме в кінці дня складуться умови, що сприяють вашим далекосяжним планам, гармоніюють з вашими старими звичками або новими потребами. Квітневим Тельцям зірки радять планувати на вечірні години будь-яку важливу особисту ініціативу, наприклад, особистий контакт з другом або родичем.

Близнюки

Близнюки почнуть цей день з оптимістичної ноти, багато в чому зумовленої вчорашніми подіями. Все, що може бути зроблено на ранковій позитивній хвилі, зірки радять вам зробити негайно. Увечері нова обстановка може зажадати перегляду планів і принципово іншого настрою. Також, вам не завадить переоцінити свою роль у подіях в цілому: можливо, ви вже не в центрі уваги.

Рак

Для Раків сьогодні значущі вечірні години. Саме ввечері складуться умови для самопрезентації, з'явиться відповідний настрій для важливих оновлень. Наприклад, зробить належний ефект ваше поява на публіці в новому образі, в іншій якості або статусі. Можна розраховувати на несподівану моральну допомогу, підтримку друга або однодумців. Промовистий містичний знак може послати сама доля.

Лев

Обставини нав'язують Левам нову тактику, яку їм доведеться прийняти у зв'язку із зростаючою вразливістю. Ймовірно, вона буде пов'язана з тією або іншою формою таємниці, скритності, скромності, свідомим зануренням у приватне життя або внутрішні справи, виїздом за місто чи на лікування. Не виключено, що зникнуть з горизонту друзі, або ви самі будете змушені на деякий час покинути компанію.

Діва

Перша половина дня може бути пов'язана для Дів з клопотами, але зірки не радять затягувати їх до вечора. До кінця дня можуть змінитися обставини або ваші власні потреби. Життя вселить вам надію або створить інтригу. Нагадає про себе друг, родич, партнер або інша людина, якого ви вважаєте однодумцем. Може з'явитися настрій для фінального ривка у важливій спільній справі.

Терези

Ранок дозволить Терезам зануритися в свої захоплення, приділити час дітям, друзям, творчості або «зайнятися» приємним неробством. Варто користуватися свободою вибору, так як увечері простору для маневру стане менше. На перший план може вийти персональна професійна або сімейна відповідальність, турбота про новий проект, господарство або про тих, хто хворіє, потребує допомоги і співчуття.

Скорпіон

Сьогодні у Скорпіонів з'явиться привід для оптимізму. Якщо ранок буде не надто багатий на зміни, вони відбудуться ввечері. У кінці дня можна очікувати душевного підйому або припливу фізичних сил. Не виключена свіжа інформація, хороша ідея, нова можливість. Доля може подати вам добрий знак, подарувати друга, джерело натхнення, приклад для наслідування, об'єкт віри або стимул для духовного зростання.

Стрілець

Для Стрільців сьогодні найбільш комфортна перша половина дня, а ось більш значущою може стати друга. Можливо, ввечері в центр уваги потраплять домашні події. Якщо денні години ви провели в гостях, на заході або в дорозі, то до кінця дня важлива готовність повернутися в «рідні пенати» або підтримати зв'язок з близькими. На перший план можуть вийти потреби батьків, рідних або сімейного клану.

Козеріг

Козерогам не варто проявляти завелику активність у першій половині дня. Бажання, що виникли вранці або напередодні, краще не приймати за сигнал до серйозного кроку. Найважливіші події обіцяє вечір. В цей час загостриться чуття, проясниться позиція цікавої вам людини. Можна розраховувати на появу друга, звістки про конкурента. Стане можливим вступ у діалог, продовження дискусії.

Водолій

Водоліям краще почати день з турботи про свої особисті нагальні потреби. Не забороняється і потурання випадковим примхам. Нові великі удачі сьогодні малоймовірні, але ви можете скористатися плодами вчорашнього везіння. З настанням вечора на перший план можуть вийти турботи про будинок, побут, членів родини, вихованців або про власне здоров'я. Можливо, саме цим викликані вечірні переживання і витрати.

Риби

Сьогодні Риб чекають позитивні зміни, але не виключено, що вони настануть лише наприкінці дня. Багато Риби безпомилково прочитають надісланий їм знак зверху і інтуїтивно відчують тонкий момент розвороту подій на краще. Про це може сигналізувати зміна вашого настрою і самопочуття, зміна погоди або зовнішніх обставин, натяк чи звістка, музика, поведінка вихованця, дітей або близьких.

Все буде Україна