«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 24 червня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 24 червня 2020 року.

Овен

Сьогодні Овнам не варто розраховувати на бурхливий прогрес і щедрі подарунки долі, але день все ж обіцяє бути приємним. Для ділових, творчих, любовних та інших подвигів не вистачить енергії. Це відповідний момент для відпочинку або для занурення в нескладне хобі. Також, ви можете цілком присвятити день взаємодії з дітьми або спілкуванню з симпатичною людиною (за умови вашої душевної близькості).

Телець

Сьогодні увагу Тельців можуть поглинути домашні справи, проблеми дітей, житло та інші деталі приватного життя. Перебування вдома або занурення в сімейні бесіди не рівно нудьзі. Якщо ви переосмислите ситуацію і шукаєте неординарний вихід, саме час розглянути і обговорити доступні дотепні варіанти. Ідеальне рішення задачі так і не буде знайдено, зате ви отримаєте поле для ігор, креативу і жартів.

Близнюки

Близнюкам краще присвятити цей день необтяжливим розвагам, легкому спілкуванню з представниками свого близького оточення або яким-небудь приємним нескладним заняттям. Якщо уваги вимагає робота, зірки радять віддати перевагу тій її частині, яка передбачає гумор, творчість, яскравість, максимум свободи і мінімум відповідальності. Непоганий момент для візиту в гості або в салон краси.

Рак

Сьогодні зірки не радять Ракам концентруватися на нудних темах, наприклад, господарському шопінгу. Краще відвідати магазин подарунків, купити пару яскравих літніх аксесуарів або кумедних дитячих іграшок, додати щось неординарне в стандартне меню або у звичні домашні декорації. Якщо ви подорожуєте, саме час заглянути в сувенірну лавку і вибрати оригінальну річ на згадку про поїздку.

Лев

Леви аж до ночі можуть прислухатися до своїх відчуттів і жити згідно своїх звичок. У багатьох сферах ймовірно уповільнення прогресу або затишшя. Якщо ви знемагаєте від інформаційного голоду, доведеться потерпіти і осмислювати поки лише ті факти, якими ви володієте. Не варто вести надто активний і витратний спосіб життя. Якщо ви багато працюєте, необхідні перерви для розслаблення.

Діва

Дівам сьогодні не варто придушувати свої творчі пориви, але також не варто прагнути за будь-яку ціну представити їх публіці. Краще не афішувати ні свої первісні спонукання, ні кінцевий результат креативу. Нові плоди вашої творчості поки сируваті, а старі можуть мати потребу в переробці і шліфовці. Дівам-батькам корисно переосмислити підсумки виховання або освіти, отриманої їх дітьми.

Терези

Зірки обіцяють терезам приємний день. Аж до ночі є право на вільний вибір (настільки, наскільки дозволяє ваш поточний статус). Добре побувати в неформальній обстановці, богемному середовищі, атмосфері неробства, веселощів і креативу. Якщо ваша мета — кар'єра, саме час відновити зв'язки з корисними людьми через спільне хобі. Краще не братися за важкі справи, пов'язані з відповідальністю.

Скорпіон

Сьогодні багато Скорпіонів можуть виявитися не готові до запропонованого їм стилю поведінки. Обстановка вимагає деякої театральності, уміння «подати» себе, свої таланти або результати виконаної роботи. Ваші успіхи виявляться вищими, якщо ви обізнані в мистецтві піару чи маєте давні знайомства в рекламній сфері. Навіть якщо ви на відповідній хвилі, розумніше утриматися від нових починань будь-якого роду.

Стрілець

Стрільці аж до ночі будуть перебувати на емоційному підйомі, і в такому настрої схильні легко ставитися до небезпеки. На щастя, у цю добу вам нема чого боятися підступності людей і долі, некритичні і особисті промахи. Великих бід чекати не варто, а дрібні неприємності можна ігнорувати. Проте будь-яке питання, що викликає тривогу, рано вважати вирішеним, особливо, якщо його коріння криється в минулому.

Козоріг

Сьогодні Козорогам не обов'язково в точності слідувати правилам. День припускає частку свободи і творчості в будь-якій справі, але успіху не гарантує. Це вдалий час для примірки тієї чи іншої ролі, маски, деталі публічного іміджу. Якщо вам заважає невпевненість у переговорах, можна потренувати перед дзеркалом окремі фрагаменты своїх виступів, повправлятися в потрібною інтонацією або мімікою.

Водолій

Сьогодні Водоліям краще орієнтуватися на обстановку, і лише в другу чергу на свої смаки. Якщо ви особа публічна, вам доведеться відштовхуватися від настрою аудиторії, а він буде не дуже серйозним. Не варто планувати на цей день важливий виступ, ключовий етап гри, презентацію або загальні збори: будуть відсутні потрібні люди, аксесуари або документи, може підвести самопочуття.

Риби

Сьогодні Рибам не варто ставити собі надзавдання і планувати черговий прорив. У виборі занять необхідно орієнтуватися не лише на обстановку або почуття обов'язку, але і на такий важливий фактор, як особисте самопочуття. Вам буде не до розваг і трудових подвигів, якщо вас переслідує втома, ваш організм ослаблений фізичними або емоційними перевантаженнями останніх тижнів.

 

Все буде Україна