«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 24 січня 2022 — що обіцяють астрологи

Овен

Час сприятливий для творчих професій. Спільні фінанси можуть принести вигоду. Ваші особисті якості принесуть успіх на романтичному терені і створять умови для прояву творчих здібностей у справах, що стосуються мистецтва, музики та сфери розваг, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям не варто куди-небудь поспішати вранці. Умови для активності складуться після полудня. В цей час ви зможете розраховувати на допомогу і корисну інформацію, отримаєте привід пустити в хід свою енергію і майстерність, знайдете нове корисне застосування своєму куражу і натхненню. З прибутком, комфортом і бажаними поблажками можлива заминка. Краще відкласти покупку красивих речей і ініціативу у коханні.

Близнюки

Початок дня Близнюкам краще провести далеко від суєти. Можна дозволити собі запізнення, усамітнення або зайву годину сну, щільний сніданок. Особисті зустрічі рекомендується відкласти до другої половини дня: в цей час ви станете рухливішими і привабливішими. Вам виявиться простіше замаскувати свої недоліки і нездужання і підкреслити виграшні якості (таланти, товариськість, смак, красу або стиль).

Рак

Сьогодні Раки проявлять здатність до навчання, допитливість, комунікабельність. День дозволяє блиснути ерудицією, поповнити багаж знань, підключитися до додаткових інформаційних джерел, розвинути корисні зв'язки і мовні навички. Він підходить для читання, досліджень, відвідування бібліотеки, архіву, для участі в обговореннях. Навіть не дуже товариським Ракам буде нескладно знайти компанію. Можливі зустрічі зі старими знайомими. Велика кількість різнорідної інформації може змусити задуматися, відкласти рішення.

Лев

Левам ця доба обіцяє піднесений настрій, комунікабельність, здатність бачити смішну сторону речей, легке ставлення до справжніх і майбутніх проблем. Це відповідний момент для зміни звичної обстановки, особливо якщо вона впливає на вас гнітюче. День підходить для спілкування за інтересами. Він хороший для обміну думками, враженнями, здогадками, спогадами, натяками. Можливо, ви отримаєте несподівані вісті від знайомих у вигляді листів, повідомлень на форумах, фотографій, звукових послань.

Діва

Сьогодні для Дів найбільш продуктивні стандартні заняття і звичні види відпочинку. Сприятливо впливати на психіку буде все, що природно, інтуїтивно зрозуміле, не вимагає особливих зусиль. Забудьте на час про те, що підточує вас зсередини. Якщо ваші приховані переживання сильні, а амбіції поки не задоволені, не варто на них концентруватися, це вірний шлях до формування психосоматичних проблем. Непоганий спосіб скинути внутрішнє напруження — кулінарна або художня творчість.

Терези

День обіцяє Терезам гарний настрій, але не найвищу продуктивність. Багато Терезів вирішать складну задачу простим способом: розділять фінансову, ділову чи іншу відповідальність з кимось ще. Чим більше навколо людей, з якими ви ладите, тим більше у вас можливостей вчинити подібним чином. Від нових ініціатив краще утриматися: можна помилитися з вибором партнера, банку, інструменту або іншої важливої складової успіху. Не варто ризикувати грошима, займатися екстремальними видами спорту.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам ставитися до всього простіше, проявити побільше цікавості, товариськості і бажання вчитися. День надасть чимало приводів відволіктися від власних труднощів і поглянути на те, що відбувається з різних точок зору. Підсумком вашої відкритості світу стане ряд дотепних знахідок, які допомагають адаптуватися до змін. Зокрема, у вас може з'явитися фінансовий вибір.

Стрілець

Сьогодні ваші ідеальні плани зіткнуться з жорстокою дійсністю, і ви зрозумієте, що допустили кілька прорахунків. Щоб побачити і виправити похибки, будьте уважнішими, враховуйте приховані фактори і не розраховуйте тільки на вдалий збіг обставин. Можливо, ви проявляєте надмірну самовпевненість або наполегливо закриваєте очі на якийсь важливий нюанс. Не виключено, що вам заважає оцінити ситуацію тверезо зайвий ідеалізм, а також неуважність, мрійливість, забудькуватість, емоційна нестійкість або невпевненість у власних бажаннях.

Козоріг

Козороги сьогодні чуйні і сприйнятливі. Ці якості можуть бути спрямовані як зовні, так і всередину. У першому випадку, ви станете тонким спостерігачем, слухачем, читачем, будете жадібно вбирати враження і знання, станете відмінним консультантом. У другому, ваша увага може бути спрямована на самопізнання, вивчення глибоких шарів власної психіки і закономірностей особистої долі. Можливо важливе відкриття, знакове рішення або звістка. Небажана нудна робота, наприклад, калькуляція.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто сподіватися на прогрес у своїх планах. Аж до ночі можлива інертність, лінь. День посилює владу дитячих звичок і сімейних традицій. Не виключено, що вас буде утримувати прихильність до рідних місць або можливість поговорити з близькими знайомими про минуле. Також, на вас може впливати якийсь особистий або загальний забобон, таємний страх або прихована залежність.

Риби

Настрій Риб протягом усього дня буде залишатися нерівним. Це не найкращий момент для кардинальних рішень і зосередженої діяльності. Можна займатися справами, які не потребують фізичних зусиль. Також гарні заняття, пов'язані з частою зміною вражень, засвоєнням і передачею інформації. Це непоганий час для спонтанних сімейних посиденьок. Спілкуючись з членами родини, не посилюйте дрібних розбіжностей. Будьте поступливішими, легшими на підйом, враховуйте смаки і звички домочадців.

Все буде Україна