«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 26 березня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Сьогодні Овнам доведеться поступитися комфортом, відволіктися від приємного і зануритися в рутину — швидше за все, трішки запущену. Поки ви віддавалися задоволенню або будували особисті плани, могла виникнути затримка в справах, контактах і документах. Чим ближче вечір, тим вищий ризик непорозуміння, плутанини і суєти, можливі неприємності із самопочуттям або вихованцями. Розплутувати клубок доведеться до ночі, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям день допоможе повернутися в звичне русло. Експерименти та ігри увійдуть в практичну колію, знайдеться розумний спосіб реалізувати плани дітей або свої власні оригінальні потреби. Можливі невеликі вдалі знахідки і корисні відкриття. Однак будь-яка справа буде обростати побічними ефектами, які загрожують звести користь до нуля, тому зірки радять займатися виключно дрібницями.

Близнюки

Близнюків чекає клопіткий і не дуже результативний день. Окремі знахідки не компенсують загальної невдалості, все валиться з рук, зростає вразливість. Усюди знайдуться прикрі баги (у тому числі, з вини самих Близнюків). Високий ризик витоку, запізнень, інтриг, брехні по дрібницях. Побутові, професійні та сімейні негаразди посилять роздратування, неуважність може змінюватися суєтою і агресією.

Рак

Сьогодні Ракам важливо вибрати маршрут або схему навігації, інакше їх буде щось дезорієнтувати. Ризик дрібних збоїв, непорозумінь і супутніх розбіжностей зросте не лише в дорозі, але і під час роботи з людьми, в ході обміну послугами та налагодження зв'язку, в процесі лікування і оздоровчих заходів. Маяком здорового глузду може стати друг, а джерелом правильних підказок — оригінальний гаджет.

Лев

Левам варто вжити заходів проти дрібного збитку, обману, недбалості, саботажу, інформаційних і фінансових витоків, ділових інтриг, службових непорозумінь. День створює плутанину в розрахунках і документах, невдалий для угод, покупки засобів зв'язку, інструментів, вимірювальних приладів, дорожнього приладдя. Доведеться бути уважнішими, вибираючи продукти, ліки і нагальні господарські дрібниці.

Діва

Сьогодні сильні риси Дів — практичність і винахідливість в окремих питаннях. Їх загальна тактика "кульгає", часто не з їхньої вини. Багато Дів стане жертвою туманних обставин і виявляться дезорієнтовані. Чим ближче вечір, тим вищий ризик осічок і непорозумінь, інтриг, шахрайства, шкідництва, конфлікту, підсиджувань на службі. Не час для переговорів і співбесід. Небезпечний алкоголь.

Терези

Терезам краще взяти тайм-аут і відступити в тінь, щоб уникнути розчарувань. Логіка вчорашніх подій сьогодні не працює і їх природне продовження може стати недоречним в сьогоднішніх реаліях. Якщо ви не встигли зробити щось по гарячих слідах, краще відкласти ініціативу на пару днів. Паузу можна заповнити дрібними корисними оновленнями, розплутуванням загадок, усуненням хаосу, що накопичився.

Скорпіон

Скорпіони залишаться у виграші, якщо довіряться своєму чуттю і почекають до завтра, надавши іншим помилятися, губитися в здогадах або «плутатися в свідченнях». Завдання ускладнюється, якщо ви в потоці загальної суєти: в ньому вас чекає ваша частка неприємностей, пропорційна участі в подіях. Можливі пригоди в дорозі, сварки, непорозуміння, брехня. Все, що ви зможете — мінімізувати ризики і втрати.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям краще утриматися від ініціатив, звернення за допомогою та активного партнерства, скасувати переговори, підбір штату, нараду, візит до лікаря, відправку в дорогу. Багато Стрільців стануть свідками чужих помилок, помилкових маневрів, закулісних інтриг, шахрайства. Не слід заздалегідь підозрювати всіх: в цю добу будь-хто ризикує допустити промах, легко заплутатися або упустити дрібниці.

Козоріг

Сьогодні Козорогам неприємні потік неправди, недбалості або шахрайства. Але часом їм самим доведеться бути в ньому — або визнавати, що вони до нього причетні. Орієнтир в особі друга або власної проникливості не врятує їх від періодичних непов'язок і поганого сервісу. Можливі проблеми з медичною та іншою допомогою. Важливо уточнювати навігацію і будь-які дані. Не варто налагоджувати зв'язки і подорожувати.

Водолій

Сьогодні Водоліям стане в нагоді допитливість, але в міру, не варто перетворювати її в підозрілість і недовірливість. День заважає мислити ясно, легко піддатися ілюзії, забобону. Водночас, не безпідставні підозри і критичні дрібні нестиковки. Корисно шукати приховані баги в програмах і мисленні, непов'язки в чужих словах, симптоми недуг, ознаки шулерства в грі. Але всі здогади доведеться перевіряти.

Риби

Сьогодні Риби притягують до себе обман і часом самі його провокують. У репертуарі багатьох Риб і їх співрозмовників недомовки, нечесні маневри. Спектр взаємних пасток — від випадкової помилки до підступності, шкідництва, інтриг, пліток, зрад. Шкідливі недовірливість і залежність. У критичний момент може врятувати чуття, друг або незрозумілий щасливий випадок. Переговори і співпраця небажані.

Все буде Україна