«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 26 вересня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Більшості Овнам підійде вільний режим роботи, але зірки нагадують, що сьогодні не варто витрачати час даремно. Цей день краще цілком присвятити справам. Протягом дня можлива підвищена напруженість, викликана вашим незалежним характером або чиєюсь нелюбов'ю до вас. Ви можете нервувати, якщо вам щось не вдається. Перепади настрою можуть відбитися на самопочутті, особливо на нервовій системі. Роботу рекомендується доводити до кінця, щоб у вихідні дні не залишалося приводів для занепокоєння, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні доля здивує Тельців черговим нетиповим віражем подій. Тельці, що потрапили в складне становище, отримають надію. Але навіть на найвдалішому подієвому тлі не варто поспішати з висновками і затвердженням планів. Сюжет, який вас цікавить все ще далекий від фіналу. Може залишатися неясною ваша роль у відносинах, службова перспектива, позиція потрібних людей, доля партнерського союзу або важливого проєкту.

Близнюки

Близнюками аж до вечора може керувати натхнення і надія на краще майбутнє. Можливий романтичний настрій, тяга до всього нестандартного, гостро-актуального, прогресивного. В кінці дня посилиться розуміння того, що під лежачий камінь вода не тече і для реалізації надій потрібно щось робити. При цьому, зірки не радять вам братися за трудомістку роботу сьогодні, краще перенести основний ривок на наступний ранок. Увечері небажано переїдати, але і не варто лягати спати з почуттям голоду.

Рак

Для Раків вихідні, які настали, можуть виявитися періодом приємних обов'язків. Повна свобода навряд чи можлива, але натомість ви отримаєте виконання одного зі своїх бажань. Приводом для знайомства або розвитку контакту може стати домашній вихованець. Не варто відмовлятися від запрошення на службовий корпоратив, приватного візиту в будинок колеги: можливо, це в ваших інтересах. Приятельські і романтичні зв'язки можуть прискорити ваше просування по кар'єрних сходах або допомогти у вирішенні тривалого питання.

Лев

Сьогодні думки Левів змінюють напрямок. Вразливі і невпевнені в собі Леви отримають нову їжу для сумнівів. Якщо збити вас зі шляху неможливо, ви знайдете в своїх недавніх планах цікавий ракурс або слабку ланку. День підходить для чергової переоцінки дружніх зв'язків, помилкових друзів ще не пізно перевести в безпечний розряд приятелів. Варто звернути увагу на звичні інформаційні канали: на додаток до основного, можна подумати про альтернативний варіант, для приватних контактів.

Діва

Діви сьогодні схильні нервувати з будь-якого приводу і не відрізняються послідовністю, але ці якості легко нейтралізувати. Зірки радять вам направити енергію на найактуальніші сфери і обговорювати зі своїм близьким оточенням тільки нагальні животрепетні питання. Колеги і близькі люди навряд чи обійдуться без вашої поради або прямої допомоги, хоча часом між вами і будуть виникати розбіжності. Інтенсивна діяльність до вечора може обернутися перевтомою, бажано знайти спосіб відпочити, розслабитися.

Терези

Вибір, що постає сьогодні перед Терезами, не можна назвати легким. З одного боку, обставини провокують на активне втручання в ситуацію, з іншого, вимагають граничної обачності і розсудливості. Якщо ви зумієте поєднувати в своїй поведінці настільки різнопланові якості, успіх вашої місії гарантований. Ухиляйтеся від будь-якого безплідного конфлікту. Надлишок енергії направляйте на конкретні корисні справи: наприклад, на стабілізацію сімейних відносин, налагодження побуту, забезпечення безпеки.

Скорпіон

Для Скорпіонів це день пізнавальних дрібниць. Щось дасть вам привід для допитливості. Відомості, зібрані сьогодні, можуть лягти в основу солідного банку даних. Можна інакше поглянути на технічне, фінансове або медичне питання, побачити рішення давньої домашньої проблеми, знайти інформацію по електроніці, сайтобудуванню, навчанню, комунікаціях. Добре працювати зі словниками та довідниками.

Стрілець

Стрільцям доведеться почати день зі суворого дотримання порядку, графіку, дієти або режиму робіт. Багато справ зажадають дисципліни, інспекції, системного контролю. Можлива залежність від професійних інструкцій, правових норм, лікарських приписів, від потреб підлеглих або вихованців. Якщо ви відчуєте нудьгу, потребу поспілкуватися із зовнішнім світом або розім'ятися, вам доведеться почекати вечора.

Козоріг

Сьогодні зірки радять Козорогам віддати ініціативу іншим людям і залишатися спостерігачами подій. День дозволяє дипломатично піти від сварки, загладити провину або пом'якшити конфлікт. Якщо вибачення просить друга сторона, вам варто змінити гнів на милість і прийняти вибачення. Найкращим чином поправить справу практичний жест: гарний подарунок, оригінальна компенсація збитку, спільний обід або вечеря.

Водолій

Для того щоб застосувати свої таланти і здібності, Водоліям сьогодні необхідна свобода дій. Вітаються сміливість і нешаблонне мислення. Це хороший день для бізнесменів і фрілансерів, а також для творчих натур енергійного складу, які перебувають в активному пошуку. Сковувати вашу ініціативу будуть вказівки начальства, об'єктивні некомфортні умови вдома або на службі, професійні вимоги. Деякі обмеження будуть накладатися поганим самопочуттям, зайвою обережністю, страхом провалу.

Риби

Сьогодні Риби в сприятливому становищі, отримують шанс надолужити згаяне або виправити помилку. Для успіху досить освіжити в пам'яті те, що ви вже знаєте, наприклад, ази іноземної мови. Не варто відкладати розмову, в якій грає роль ваш або чужий авторитет: зустріч з учителем, бесіду з дитиною. Відповідний день для контактів з іноземними установами, освітніми закладами.

Все буде Україна