«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 28 квітня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 28 квітня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Овнам добре провести цей день серед людей, а також в динаміці, наприклад, в дорозі або в рухливих іграх. Сьогодні легко знайти друзів, висловити симпатію, дізнатися свіжі новини, ознайомитися з чужими думками та висловити свої. Навіть на самоті ви не будете відрізані від світу: спілкування лише зміститься у віртуальний простір, а життя в ньому виявиться не менш насиченим, ніж у реальному режимі, інформує Ukr.Media.

Телець

В цей день зірки радять Тельцям бути товариськими і легшими на підйом, не відмовлятися від розмови, запрошення в компанію. Не рекомендується замикатися в колі власних проблем, якими б важливими вони вам не здавалися. Також, не варто вважати свою особисту ситуацію унікальною і неповторною: в чомусь вона напевно типова. Будь-яке завдання виявиться вирішальним, якщо ви з кимось порадитесь, поділіться.

Близнюки

День дозволяє Близнюкам чудово провести час, задовольнити свою тягу до пригод, знайомств, романтики, динаміки, подорожей. Попутно, сьогодні зростають шанси розширити кругозір, поповнити запас знань і зв'язків у найбільш цікавих і нестандартних областях. Якщо ви втратили з виду когось із знайомих за кордоном, ваші шляхи можуть знову перетнутися при досить оригінальних обставинах.

Рак

Сьогодні Ракам варто бути комунікабельнішими і мобільнішими, не шкодувати часу і ресурсів, витрачених на спілкування і рух. Підсумком активної життєвої позиції стане потужний банк корисної інформації, на яку ви не раз зможете спертися згодом. Не варто відмовлятися, якщо вас запрошують разом повеселитися ваші колеги або люди, здатні допомогти вам у роботі, лікуванні, навчанні, затяжних клопотах.

Лев

Сьогодні Леви можуть не думати про статус, кар'єру, субординацію. Уїк-енд зніме з вас обов'язок слідувати протоколу, тому ви зможете дозволити собі значно більше, ніж у будні дні. Крім спілкування з друзями, дітьми та пасією, не варто пропускати шанс поспілкуватися в неформальній атмосфері з підлеглими, партнерами або начальством. «Перепусткою» в потрібне середовище може стати спільний друг або модне хобі.

Діва

В цей день Дівам не доведеться нудьгувати, не всім представникам знаку випаде можливість спокійного відпочинку. Багато які Діви самі вважатимуть за краще жити в авральному режимі, завантаживши до відмови свій мозок. Причиною може стати термінова важлива робота, бажання комусь допомогти або власна допитливість. Під вашою опікою можуть виявитися друзі, родичі, колеги, вихованці, а також сайт, комп'ютер або техніка.

Терези

Сьогодні Терези відмінно проведуть час, де б не опинилися. Нинішній уїк-енд дозволяє вам знайти час для дітей, друзів, любові, творчості, активних занять, улюбленого хобі, а головне, не залишитися на самоті. Ви будете забезпечені хорошою компанією, і не в останню чергу тому, що самі опинитеся прекрасним співрозмовником і партнером. Це підходящий момент для знайомства, обміну, примирення.

Скорпіон

День дозволяє Скорпіонам бути в курсі всіх домашніх справ і подій у соціумі, підтримувати зв'язок з однодумцями. Для приємної взаємодії з людьми сьогодні вам краще забути про надмірну емоційність і схильність до негативу, зробити ставку на легкість, людяність і демократичність. На цих умовах вам буде простіше освоїтися в будь-якій компанії, домовитися з дітьми, друзями чи батьками.

Стрілець

В цей день Стрільці легко отримують доступ до інформації і контактів, чим і слід користуватися. Обізнаність дозволить вам не тільки добре провести час — наприклад, вибрати краще місце, маршрут, транспорт або сервіс, підтримувати зв'язок з коханими і близькими людьми — але і допоможе більше дізнатися про партнерів, які викликають у вас приховані сумніви, чи про ситуацію, яка вас потай турбує.

Козеріг

Козерогам зірки радять вибрати не самий звичний для себе вид відпочинку. Не варто боятися перевантажити свій мозок враженнями та інформацією: це допоможе відволіктися і поглянути на багато що під новим кутом. Добре побалувати себе дрібними обновками, незвичайним блюдом. Якщо вас цікавлять угоди, пошуки, бізнес, варто пам'ятати, що сьогодні у виграші той, у кого ширший вибір засобів зв'язку і більше знайомств.

Водолій

Водоліям зірки радять використовувати цей день для відпочинку і, по можливості, активного. Це прекрасна доба для того, щоб розважитися, поспілкуватися з великою кількістю знайомих, дізнатися новини, а заодно знайти час для своїх улюблених захоплень або застосувати кілька своїх талантів. Не виключено, що у ваші плани виявиться залучено безліч людей, або ви самі візьмете участь у спільному заході.

Риби

Рибам не варто ігнорувати загальну атмосферу цього дня, і перш за все, інформаційний фон. Для вирішення власних проблем, особливо, домашніх і фінансових, буде корисно орієнтуватися в останніх соціальних подіях і пануючих навколо настроях. Багато які новини виявляться взаємозв'язані. Щоб з ланцюга не випадали важливі ланки, зірки радять частіше перевіряти повідомлення і не вимикати засоби зв'язку.

Все буде Україна