«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 28 січня 2022 — що обіцяють астрологи

Овен

Овнам варто врахувати, що позиції партнерів і супротивників сьогодні набагато сильніші, ніж їх власні. Можливий новий раунд протистояння. Незалежним Овнам в черговий раз будуть потрібні мужність і самовладання, щоб відстояти свої ідеали або законні права. Зірки нагадують, що залишається в силі й інший шлях — підтримувати і зміцнювати перспективні відносини, шукати точки дотику, розширювати співпрацю, прагнути до рівноваги інтересів. Сильний союзник може надати неоціненну допомогу, інформує Ukr.Media.

Телець

Ви можете зіткнутися з несподіваним поворотом подій в дорозі, на службі, в звичному середовищі (наприклад, в сім'ї). Люди, що оточують вас, сьогодні не дуже пунктуальні, іноді їх настрої і вчинки будуть повністю непередбачувані. Покладіться на інтуїцію, сьогодні чуття неодноразово виручить Тельців. Не варто ретельно планувати кожну дію. Не поспішайте розраховувати на протекцію, родинні зв'язки, давні знайомства. Небажано про щось домовлятися, умови договору можуть виявитися нездійсненними.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам важливі думки і смаки друзів. Прорахунки в командних планах позначаться і на вас. День вдалий, якщо критична маса помилок невелика: тоді доля виправить всі ваші промахи і підкаже вихід. Якщо ви лідер, доведеться відповідати за свої слова і дії. Це нескладно, якщо ви користуєтеся симпатією і популярністю. У любові, крім романтики, вітаються дружелюбність, повага і чесність.

Рак

Сьогодні вам буде часто допомагати щасливий випадок, але не завадить доповнити удачу організованістю. Справи, що вимагають системного підходу і концентрації уваги, перенесіть на початок дня. Це може бути планування справ, візит до профільного фахівця (юриста, лікаря або іншого консультанта), важлива розмова з начальством, дитиною, старшим колегою. Багатьом Ракам стане в нагоді вміння чітко планувати бюджет, особливо якщо на порядку денному великі покупки, питання цільового і довгострокового фінансування.

Лев

Для Левів сьогодні відіграє велику роль спілкування або інформаційний потік. Не виключена підвищена увага до конкретного питання, пов'язаного з вашими персональними інтересами. Центральною темою дня може стати консультація, сенсація, довгоочікувана пропозиція, звістка від друзів здалеку, відповідь на ваш дзвінок, лист, заявку. Може відбутися знаменна зустріч або поїздка. Бажано тримати відкритими канали зв'язку, бути в курсі мережевого життя, місцевих і світових подій, наукових і соціальних новин.

Діва

У цей день Діви можуть не боятися нових проблем, але і на прорив навряд чи варто сподіватися. Успіх, який сьогодні пророкують вам зірки, навряд чи буде наслідком раптового натхнення. Вас виручить досвід, перевірений порядок дій, практичність або точний розрахунок. Найкращою новиною аж до вечора залишиться відсутність поганих новин. Якщо немає термінових справ, доречні пауза в клопотах і відпочинок в тиші.

Терези

Терезам сьогодні важливо не стати жертвами помилкової романтики. Події цього дня "плутають карти", зміщують акценти. Є ризик невірно витлумачити вимоги моменту або сигнали власного організму. По відношенню до близьких і тих, хто від вас залежить, варто проявити емпатію і щедрість. Не час для іскрометної дотепності, якщо вона грубо зачіпає чиїсь таємниці. Актуальні правила гігієни. Не завадить акуратність в медичних процедурах, уважність при покупці ліків. Відповідний день для вологого прибирання.

Скорпіон

Почекайте з новими ініціативами. Сьогодні краще взяти паузу і прийняти те, що дає життя. Не відмовляйтеся від запрошень на масові видовищні заходи, це дозволить вам збагатитися новими враженнями або освіжити в пам'яті колишні задуми. Можлива зустріч з популярною людиною, що впливає на вашу кар'єру. Проблемною стороною дня для Скорпіонів буде надлишок вражень або спокуса зануритися в надмірності. У почуттях не виключена демонстративність, схильність до показухи, перебільшень.

Стрілець

Успіх зараз дається вам легко, і в цьому полягає ваша основна проблема. Розслабившись, ви ризикуєте зупинитися і отримати мінімум з того, чого ви реально заслуговуєте. Для того щоб цього не сталося, не лінуйтеся і працюйте на межі можливостей. Це прекрасний день для Стрільців, чия діяльність пов'язана з фізичною активністю, технічною творчістю, бізнесом, спортом, рекламою, міжнародними проектами, відкриттям і освоєнням нових горизонтів, а також для лідерів і керівників різного масштабу.

Козоріг

Сьогодні Козорогам небезпечно помилятися з вибором тактики у відповідь на чужу ініціативу. Спочатку корисно оцінити мотиви контрагента. Не варто сваритися з тим, хто шукає діалогу. З явним агресором можна спробувати домовитися: можливо, він погарячкував, або між вами тліє давнє непорозуміння, яке пора прояснити. У довірчій бесіді, наприклад, подружній, важливо не перейти межу. Можлива звістка.

Водолій

Для Водоліїв ключовою темою дня може стати співпраця або дружнє суперництво. Ролі і функції, з великою ймовірністю, будуть розподілені заздалегідь, але зірки обіцяють, що в затвердженому сценарії гри не будуть серйозно ущемлені ваші інтереси. Зовнішні умови аж до ночі залишаться сприятливими, але вам варто врахувати і особисті обставини, наприклад, своє поточне самопочуття. Небажано перехоплювати ініціативу, особливо, у самолюбного партнера або талановитого учня.

Риби

Сьогодні Рибам знову нав'язані знайомі обмеження. Життя поставить рамки прояву ніжних почуттів, витрат або сплеску творчих амбіцій. Якщо ви приймете їх спокійно, це благий знак: ви зробили крок до мудрості і реалізму. Вам варто слухати свій внутрішній голос і не піддаватися зовнішнім впливам, що підбивають на бунт. Вечір запропонує розваги в чужому чи шкідливому вам стилі, краще не захоплюватися.

Все буде Україна