«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 28 травня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

Гороскоп на 28 травня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам відкласти важливі заходи і уникати зайвих навантажень. Протягом усього дня можливий загальний низький тонус, лінь, неуважність, сонливість, сентиментальність, потреба в самоті. Не виключається тимчасовий глухий кут у поточних справах. З наближенням ночі вам нагадають про себе домашні негаразди, сплеск емоцій або новина можуть спровокувати дратівливість, безсоння, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельці мають право розслабитися і пустити справу на самоплив. Це відповідна доба для продовження розпочатих робіт, а також для відпочинку. Аж до вечора малоймовірні різкі зміни. Можна користуватися плодами своїх праць, радіти удачі, насолоджуватися комфортом. Корисно відпустити на волю емоції і фантазію, віддатися мріям або спогадами. Перед сном у вас може з’явитися привід для суєти чи нервозності.

Близнюки

Цей день здатний створити у Близнюків ілюзію стагнації. Аж до вечора багато представників знаку будуть перебувати в стані невизначеності, нудьги або глухого кута. Не на всі питання будуть знайдені точні відповіді. Якщо ви чекаєте рішення важливих осіб або інстанцій, доведеться набратися терпіння. Пізній вечір може вивести вас зі стану сплячки, дати сигнал до зміни або імпульс до чергового починання.

Рак

В цей день Раки — пасивні мрійники і не готові негайно втілювати свої мрії в життя. Можлива тенденція переоцінювати шанси, прикрашати ситуацію. Багато Раків будуть мріяти про далеки країни, духовну батьківщину, зустрічі з уявним ідеалом. Ближче до ночі з’явиться привід для дій або вибуху емоцій, особливо чутливими до нього виявляться червневі Раки. Зірки радять бути обережнішими.

Лев

Левам не варто планувати на цей день важливі справи. Навіть якщо ви у відмінній формі, сьогоднішні ініціативи не обіцяють успіху. Ви ризикуєте зайти в глухий кут або здійснити прикру помилку. Можлива залежність від обстановки або від власних почуттів, наприклад, спогадів. До ночі зміниться емоційний та інформаційний фон, але не загальна ситуація. Зірки радять подумати, перш ніж піддаватися пориву.

Діва

Сьогодні Дівам не варто прагнути до управління подіями і, особливо, чужим мисленням. Краще підлаштуватися під загальну емоційну атмосферу або настрій цікавих вам людей. Якщо контрагент або партнер сумнівається, не має сенсу його квапити. Не поспішайте через це засмучуватися, подібна пауза вигідна не тільки для інших, але і для вас. Увечері будьте стримані: легко допустити фатальний промах.

Терези

Терезам краще зайнятися рутиною. Не біда, якщо не всі бажання реалізуються: в цей день у ваші обов’язки не входять перемоги і рекорди. Досить виконати стандартний список справ згідно з планом, інструкцією або здоровому глузду, подбати про порядок, користь, здоров’я. Увечері не виключений виклик з боку партнера або конкурента. Важливо правильно відреагувати: не занервувати, не піддатися на провокацію.

Скорпіон

В цей день Скорпіони зіткнуться з затишшям, яке виявиться їм на руку. Ситуація дозволить продовжити приємне заняття або трохи розслабитися. Можна дати більше простору своїм і чужим емоціям, зміцнивши тим самим гармонію відносин. Побачення і творчі заходи не варто затягувати допізна. Навіть якщо сьогодні ви відпочиваєте, в кінці дня ваш спокій може перервати суєта, не виключена термінова справа.

Стрілець

Стрільці сьогодні потребують в будинку, притулку або психологічному комфорті, прийнятті, розумінні. Багато представників знаку в цю добу не надто сильні духом і можуть віддати перевагу ілюзії правді. Можлива тяга до самотності, потреба втекти. Не варто в цей день починати справи, старанно працювати. В кінці дня настрій зміниться на більш бойовитий, з-за чого ви можете піддати себе або близьких ризику.

Козеріг

Вдень Козерогам вигідна непомітність. Аж до вечора важливо відчувати пануючу навколо атмосферу і вести себе у відповідності з нею. У спілкуванні стане в нагоді готовність до співпереживання. Пізній вечір загрожує сімейною сваркою, загостренням ділової конкуренції, клієнтської претензією, домашнім авралом. На останній вам варто оперативно відреагувати, а ось конфлікти з іншими людьми зараз краще не роздмухувати.

Водолій

Водоліям варто врахувати, що ця доба не спонукає до активності. Якщо ви сповнені енергії, можуть бути відсутні або не виявляти інтересу до справи оточуючі вас люди. Не виключені негативні емоційні та фінансові наслідки недавніх подій, наприклад, необгрунтованих витрат, завищених сподівань, переїдання. За контрастом з тихим початком, фінал дня може стати напруженим, принести звістку або суєту.

Риби

Сьогодні Рибам краще орієнтуватися на власні потреби, звички і душевний настрій. Відсутність бурхливої енергії, цілком можлива в цю добу, компенсується для вас інтенсивним емоційним життям, але зірки настійно радять взяти свої пристрасті під контроль. Якщо ви не встигнете позбутися від марення, в кінці дня воно загрожує знову набрати силу і може підштовхнути вас до небезпечного кроку.

 

Все буде Україна