«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 29 грудня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 29 грудня 2018 року.

Овен

Сьогодні Овнам доведеться рахуватися з чужим настроєм і принципами. Час вашої особистої активності ще не настав, тому не варто нав'язувати у відповідь свої умови, краще піти на компроміс. Важливо врахувати і об'єктивні зовнішні обмеження: загальноприйняті правила і пристойності, професійну етику, правовий контекст подій. Кращий грунт для об'єднання - подібність поглядів, освіти або області інтересів, інформує UkrMedia.

Тілець

Тільцям день додасть клопоту, не стільки на господарському, скільки на естетичному ґрунті. Можливо, ви будете шукати ідеальне оформлення або бездоганний подарунок. День підходить для вирішення правових питань, обміну взаємно приємними послугами, планово-цільових косметичних і оздоровчих процедур. На роботі і в суспільстві важливо добре виглядати, бути лояльнішими, виконувати обов'язки, дотримуватися договіру.

Близнюки

Близнюкам день допоможе вирватися з кола турбот, налагодити зв'язки, включитися в креатив. Проте святковий сценарій в чомусь буде заданий заздалегідь. Не обійдеться без обмежень, наприклад, тимчасових лімітів, дрес-коду або інших рамок. В якийсь момент можна встати перед вибором між кількістю і якістю. Ймовірна підвищена відповідальність за дітей. Не завадить обачність в любовних справах.

Рак

Ракам не завадить визначитись з програмою на наступні дні в рамках дому та сім'ї. Можливо, близькі виставлять обмеження, з якими доведеться рахуватися. Якщо попереду прийом гостей або інша акція з офіційним відтінком, пора продумати сценарій, оформлення, імідж і статус заходу. Головне завдання дня - надати форму, знайти стиль, відсікти зайве, зате можна дозволити собі разноманіття в деталях.

Лев

Левам корисно оцінити своє найближче оточення, проявити прискіпливість і вибірковість у виборі компанії. Треба рахуватися і з обставинами, наприклад, професійними. Не виключено, що вам доведеться включити у плани спілкування з колегами або сусідами. На щастя, це не завадить більш цікавим зустрічам, просто не ігноруйте необхідні офіційні контакти і пов'язані з ними умовності.

Діва

Дівам варто уточнити плани, пов'язані з канікулами, творчістю, вихованням дітей, з партнерськими відносинами і особистим життям. Заслуговує уваги бюджет, особливо в частині обов'язкових планових витрат. Корисно уточнити фінансові рамки і стильові пріоритети при виборі покупок, визначитись зі списком обов'язкових і додаткових витрат, зарезервувати кошти на випадок ускладнень і сюрпризів.

Терези

Для Терезів це відповідальний день. Важливі товариськість і інформованість, але не вони основа успіху. Залежно від ситуації, потрібна дисципліна, відповідальність, стриманість, самокритичність, бездоганне відчуття стилю, розуміння свого дійсного статусу і реальних меж своїх повноважень. Вас може чекати контроль зі строни, набір обмежень у побуті, прохолодний емоційний клімат в сім'ї.

Скорпіон

Сьогодні багато які Скорпіони пов'язані умовностями, якими потай обтяжуються. Наприклад, строгими рамками етикету, естетичними критеріями, стандартами краси і привабливості. Однак протестувати проти нав'язаних цінностей менш вигідно, ніж їх прийняти. А якщо ви хочете сподобатися, помиритися, вселити довіру або привернути до себе чийсь досвідчений прискіпливий погляд, іншого виходу у вас просто немає.

Стрілець

Сьогодні виграшною рисою Стрільців буде товариськість. Поєднавши цю якість з хорошими манерами, лояльністю і дружелюбністю, ви станете вхожі в найбільш вишукане товариство. Щоб спілкування залишалося приємним аж до ночі, не варто педалювати теми грошей, розподілу ролей і відповідальності. Це не найкращий момент для виставлення претензій і умов, оформлення відносин, пошуку спонсора.

Козеріг

Сьогодні Козероги будуть відчувати дискомфорт і смуток рівно до того моменту, поки не визначать для себе правильні кордони. В тому числі, естетичні та поведінкові. Щоб день пройшов гармонійно, важливо знайти «золоту середину» між дозволеним і неприпустимим. Не завадить об'єктивний погляд на себе з боку. Багато чого залежатиме від мети, яку ви собі ставите, і суспільства, в якому обертаєтеся.

Водолій

Сьогодні Водолії гостро відчувають розрив між гармонійним показним фасадом подій і його внутрішнім наповненням. Зовні багато які представники знаку будуть виглядати пестунами долі і центром компанії, при цьому в їхній душі цілком можуть панувати комплекси, невпевненість і навіть страх. Внутрішній дисбаланс може бути викликаний і невирішеними офіційними проблемами: відсутністю легального статусу, браком прав.

Риби

Сьогодні Рибам краще відмовитися від хитромудрих ігор на користь більш прозорої і чесної тактики. Старе правило «боїшся - не роби, а робиш - не бійся» виявиться найбільш надійним і в ділових, і в особистих відносинах. Також, сьогодні актуальний принцип формальної справедливості. Приймаючи той чи інший план, необхідно заздалегідь усвідомити міру можливої відповідальності і рамки, якими ви будете обмежені.

Все буде Україна