«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 31 жовтня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Відмінний день для Овнів, які прагнуть розширити кругозір. Він підходить для поїздок і переговорів, а також для читання, консультацій, перегляду пізнавальних передач, інтенсивного навчання, обміну новинами. Добре заводити знайомства, відвідувати багатолюдні заходи. Ефективність дій знизиться, якщо ви надмірно вразливі, довірливі або в чомусь сумніваєтеся. Відсівайте випадкові відомості, не поспішайте довіряти малознайомим джерелам. Не беріть участь в службових інтригах, особливо затіяних жінками, інформує Ukr.Media.

Телець

Збільшені життєві сили і гарний настрій приведуть до гармонії в родині і у коханні. Прекрасна інтуїція допоможе в прийнятті правильних рішень в бізнесі і професійних справах. Заняття самоосвітою будуть для вас сьогодні вдалі.

Близнюки

Проявіть ініціативу в домашніх справах. Постарайтеся уникати емоційних суперечок в сім'ї і з коханими. Зайві розмови можуть перешкодити вам в роботі. У бізнесі проявляйте розсудливість щодо фінансових витрат. Сьогодні побережіть нерви, так як можливі психосоматичні захворювання.

Рак

Для Раків день вдалий, але утримати щасливий шанс складніше, ніж зустріти. Натхнення заведе в помилкове русло, якщо ви керуєтеся ним у важливих речах, наприклад, професійних, юридичних, організаційних, медичних питаннях. Орієнтир вам може дати консультація, підказка, конструктивна критика, інформаційна підтримка партнера, порада старших, відгук клієнта, "книга скарг і пропозицій".

Лев

Аж до вечора Леви будуть відрізнятися практицизмом і цілеспрямованістю. Не варто витрачати ці корисні якості на порожні заняття: наприклад, загадувати бажання або в деталях планувати майбутні події. Зосередьтеся на своєму генеральному плані і доведіть до кінця розпочату справу. В кінці дня ви переконаєтеся, що майбутнє поки туманне і не має сенсу передбачити його в деталях. Вас можуть зупиняти або відводити на помилковий шлях давні страхи. Вам також може заважати невпевненість в однодумцях.

Діва

Дівам пора зробити впевнений крок вперед. Пік успіху сьогодні недосяжний, але пробний старт підтвердить, що ви готові до задуманих нововведень, вам залишилося лише уточнити свій внутрішній резерв енергії і відповісти собі на ряд питань. Приємні зрушення в справах і любові особливо вірогідні, якщо ви віддали перевагу справі, наприклад, задіяли свою зростаючу чарівність. День хороший для покупок і б'юті-процедур.

Терези

Вранці і вдень Терези будуть залишатися заручниками своїх матеріальних справ, бізнесу або партнерських відносин. Якщо ви хочете від душі повеселитися в суспільстві друзів, вас переповнюють забавні думки і витончені ідеї, варто почекати кінця дня. Бесіда або зустріч, що стартувала в цей період доби, подарує вам натхнення і може затягнутися за північ. Це прекрасний час для флірту, романтичного побачення, віддаленого листування, мережевого спілкування, онлайн-ігор, задоволення літературних і естетичних запитів.

Скорпіон

Скорпіонам не завадить серйозніше поставитися до своїх повсякденних обов'язків. Від професіоналізму, дисциплінованості, старанності може прямо залежати постійний дохід, репутація серед колег, інша матеріальна або моральна вигода. Це відповідний момент для збору довідок, формування пакету документів, переоформлення трудового договору або угоди про послуги. Можливий особливий акцент на медичній тематиці, на деталях, що стосуються техніки, обладнання, комп'ютерного забезпечення.

Стрілець

Сьогодні ніщо не заважає Стрільцям насолоджуватися простором, незалежним вибором, спілкуванням з друзями або іншим атрибутом свободи. Якщо у такого проведення часу і будуть неприємні наслідки, навряд чи ви зіткнетеся з ними прямо зараз. Якщо немає термінових справ і суперважливих зобов'язань, зірки радять вам не проводити цей день вдома або на роботі, знайти нове несподіване місце, імідж або компанію.

Козоріг

Вранці у Козорогів буде час для роздумів, мрій, спогадів і особистих контактів. Багато Козорогів проведуть першу половину дня під враженням подій уїк-енду. Ближче до вечора домашні, кар'єрні, партнерські або інші обставини змусять вас підбадьоритися і терміново повернутися в бойову форму. Швидше за все, вам знову належить шукати дотепне рішення в черговій парадоксальній ситуації.

Водолій

Сьогодні найбільш розумною політикою для Водоліїв стане самотність або скромність, саме на їх користь варто зробити вибір. Не страшне і вимушене усамітнення: для відкритої ініціативи день все одно невідповідний. Варто скоротити зовнішню суєту, зайнятися здоров'ям, плануванням, переглядом зв'язків. Добре побути вдома, в захищеному режимі, в окремому кабінеті, провести час на закритій території.

Риби

Риби не проти провести цей день в мережевому просторі. Однак перебування у віртуальному світі сьогодні загрожує для вас неприємними враженнями. Хтось за вашою спиною може розпускати плітки про те, що для вас цінне, або відкрито критикувати ваші фундаментальні переконання. У цей день не рекомендуються знайомства і поїздки. Не варто бути відвертими з малознайомими людьми, навіть якщо вони представляються друзями. Серйозну розмову заводити лише в тому разі, якщо ви ставитеся нейтрально до її головної теми.

Все буде Україна