«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 4 січня 2019 для всіх знаків Зодіаку

 

Гороскоп на 4 січня 2019 року.

Овен

Сьогодні Овни можуть опинитися на роздоріжжі під час навчання, роздумів, досліджень, подорожі. Викличуть багато питань листи здалеку, новини, суперечливі слова авторитетних осіб. Ввечері уточняться плани. Думаючи про мету і методи її досягнення, доведеться назвати речі своїми іменами. Ясність може внести офіційне повідомлення або дзвінок зверху. Важливо діяти вміло, цілеспрямовано, обачно, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні Тільцям незатишно через подвійності обстановки. Багатьох Тільців врятує почуття гумору або уміння підвішувати ситуацію і перемикати увагу на інші заняття. Зате вечір порадує конкретикою, цілеспрямованістю і визначеністю. Ви зможете або скасувати задумане, або навести різкість на плани і зайнятися завданням першорядної важливості. Рекомендується обережність у вечірніх поїздках.

Близнюки

Близнюкам доведеться провести день в атмосфері неясності. Можливо, хтось буде плутати сліди і зволікати з остаточною відповіддю. Якщо зжили себе діалоги або відносини, краще не ставити в них жирну крапку, а залишити останнє слово або хід за другою стороною. Вечір покаже, що вам пора міняти тактику на більш рішучу, відповідальну і обережну. Не варто починати новий діалог чи важливу справу.

Рак

Сьогодні Раки в суперечливій ситуації і потребують підказки. Доведеться тримати в полі зору кілька завдань або мати на увазі різні результати справи. Увечері ситуація проясниться, не без чужого втручання. Можливо, доведеться звернутися до того, хто старший, або чимось неприємний. Загостриться конкуренція. Ймовірний конфлікт з партнером, босом, клієнтом. Добровільна допомога може стати ведмежою послугою.

Лев

Вранці у багатьох Левів можливі великі плани, однак розвиток подій буде не самим задовільним. Замість чергового зльоту не виключений глухий кут, вірогідні цікаві, дивні або суперечливі ситуації. Увечері вам доведеться остаточно забути про розваги і вільний спосіб життя. На перший план може вийти борг, здоров'я, невідкладна справа, професійний режим і пов'язана з ним відповідальність.

Діва

Положення Дів сьогодні не відрізняється визначеністю. Коливання не виключені у власному будинку. Навіть серед близьких людей будуть проблемою чесність і прямота. Можливий перехідний момент у зв'язку з важливим планом, справою, житлом. Вечір допоможе вам так чи інакше розрубати "гордіїв вузол". Для цього вам доведеться вчинити швидко і рішуче, піти на жертву або ризик. Небезпечні авантюрні починання з нуля.

Терези

Сьогодні зірки не радять Терезам вирушати в дорогу, особливо, в довгий шлях. Не варто чекати багато чого і від пошуків інформації, навчального процесу: навряд чи ви дізнаєтеся щось принципово нове. Прогулянка або спроба контакту виявиться малорезультативною. Увечері зросте ймовірність домашнього, професійного, територіального або партнерського конфлікту, можливий побутовий аврал або технічний збій.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам краще утриматися від важливих фінансових маніпуляцій: все може обернутися досить забавно, але вам буде не до сміху, якщо справа торкнеться вашого власного гаманця. Не виключена плутанина з платежем, обміном або покупкою. Ввечері у вас може з'явитися невідкладна справа. Якщо ви остаточно заплуталися або допустили промах, з'явиться світло в кінці тунелю і можливість все виправити.

Стрілець

Події дня натякнуть Стрільцям, що не у всіх справах і не у всякий момент слід сподіватися на харизму і удачу. Сьогодні ваші слова можуть виявитися запізнілими і двозначними, ви зайдете в глухий кут або доля пожартує над вами в дрібницях. Краще відмовитися від виступу, поїздки, відкласти пошук чіткої відповіді на деякі питання. Увечері може знадобитися професіоналізм, цілеспрямованість або досвід.

Козеріг

Для Козерогів сьогодні значущий вечір: він допоможе зняти сумніви і направити енергію в конкретне русло. Стане вкрай важлива ваша особиста позиція. Ваш удар повинен бути швидким і точним. Варто ретельніше готувати документи, формулювати думки, вибирати аргументи. Бажано відмовитися від суєти, якщо ви не в кращій фізичній, професійній або інтелектуальній формі: можливий промах, зрив, конфлікт.

Водолій

Водоліям краще утриматися від змін, особливо, різкої зміни загального курсу. День сприяє коливанням. Якщо ваша думка зрозуміла, вас заплутає оточення або потік суперечливих новин. В результаті, ви можете почати сумніватися навіть у прописних істинах. Важливо відрізняти обґрунтовані сумніви від випадкових. В кінці дня варто ретельніше готувати будь-яку акцію, включаючи термінову поїздку, або відмовитися від неї.

Риби

Рибам варто присвятити цей день всебічному обміркуванню своїх планів, особливо стратегічних. У ваших інтересах проявити далекоглядність, зважити всі доступні шанси, оцінити всі пропозиції і подумки програти в думці всі ймовірні сценарії. Остаточні висновки і тверезі судження стануть можливими не раніше вечора, тому у вас буде достатньо часу для пошуку альтернатив і порівняння варіантів.

 

Все буде Україна