«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 4 вересня 2018 року

КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I)

Небезпечний, важкий день. Зосередьтеся на головному і постарайтеся не відволікатися на дрібниці. Ймовірно, проблеми або виправлення помилок в сфері професійної діяльності віднімуть весь ваш час. Небезпечні групові заняття, фізичні навантаження. Не виключені великі неприємності, пов'язані з майном: пожежа або пограбування.

ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II)

Планети сприятливо налаштовані щодо вашого добробуту, і це потрібно використовувати. Цілеспрямована діяльність призведе до перспективних змін. Сьогодні ви можете з успіхом здійснювати різні торговельні угоди, навіть ризиковані. А ось в особистих відносинах не виключені проблеми, пов'язані з небажанням партнера прийняти вашу точку зору.

РИБИ (Pisces, 20.II-20.III)

День відзначений посиленням активності і зростанням захисних сил організму. Сьогодні може з'явитися унікальна працездатність, в результаті чого ви будете здатні отримати небувалі успіхи у всьому. Багато Риб навіть постараються забути на деякий час про обов'язки і дозволять собі розслабитися. Уражені Риби ризикують впасти в тяжку алкогольну залежність.

ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV)

День важкий, що загрожує помилками в сфері професійної діяльності та непорозуміннями в особистих відносинах. Відносини з партнерами, друзями і близькими людьми будуть перевірятися на стійкість. Краще відмовитися від нових проектів та укладень договорів - нові ідеї та пропозиції можуть спричинити за собою фінансові втрати. Нагромаджені проблеми або невиконані зобов'язання вимагатимуть негайного вирішення. Постарайтеся зібратися і не витрачайте життєву енергію на дрібниці.

ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V)

День пов'язаний з перетвореннями енергій, пригодами, несподіваними поворотами долі. Ваше здоров'я і працездатність будуть перебувати сьогодні на висоті, не дивлячись на те що нервові навантаження значно збільшаться. Вірогідні конфлікти на роботі чи вдома. Якщо вже так сталося, що вас втягнули в з'ясування відносин, не принижуйтеся до крику. Сон виповниться в той же день. Фрукти уві сні - для хворого одужання.

БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI)

Ваше здоров'я, комунікабельність, особиста чарівність будуть перебувати на високому рівні, що дозволить впоратися з будь-якою справою. День надовго запам'ятається вам відчуттям вселенської гармонії, спокою і правильного ходу речей. Вдалий день для Близнюків творчих професій. Ймовірно, їм вдасться значно просунутися на шляху до наміченої мети. У другій половині дня у близької людини можуть виникнути проблеми зі здоров'ям, на щастя, не дуже серйозні.

РАК (Cancer, 22.VI-22.VII)

Ваше здоров'я і працездатність будуть перебувати сьогодні на висоті, не дивлячись на те, що навантаження значно збільшаться. Сьогодні також можливе погіршення відносин з оточуючими. Швидше за все вас просто-напросто в черговий раз не зрозуміють. Цей день планети рекомендують присвятити проблемам в особистому житті і духовному розвитку.

ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII)

Напружений день - день серйозних провокацій, авантюрних пригод і неспровокованих конфліктів. Доля знову посилає вам випробування, перевіряє вас на міцність характеру. Ваш життєвий потенціал буде перебувати сьогодні на висоті, однак збільшення навантаження негативно позначиться на відносинах з колегами. Швидше за все вас просто-напросто в черговий раз не зрозуміють. Будьте гранично уважні і обережні з близькими. Вечір зірки рекомендують присвятити проблемам в особистому житті і духовному розвитку.

ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX)

Небезпечний, важкий день. Не вирушайте сьогодні в подорож або відрядження, так як успіх підприємства не виправдає ваших сподівань. Виключіть важку фізичну працю або ризиковані заходи. Існує загроза для здоров'я. Проведіть день в колі сім'ї за тихими домашніми радощами: читанням книг, спілкуванням з рідними, переглядом нових відеокасет, прослуховуванням музики.

ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X)

Планети сприятливо налаштовані щодо вашого добробуту. Цей момент потрібно використовувати, так як настає сприятливий період для початку нової роботи, здійснення давнього проекту, який принесе можливість нового джерела заробітку. Цілеспрямована діяльність призведе до перспективних змін. Сьогодні ви можете з успіхом здійснювати різні торговельні угоди, навіть ризиковані. Але в особистому житті остерігайтеся обманів і зради.

СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI)

Активний, трудовий день. Сьогодні невирішені проблеми будуть постійно нагадувати про себе і спонукати до рішучих дій. Не варто присвячувати в свої плани партнерів і близьких, вони можуть не зрозуміти і не схвалити їх. У другу половину дня ви можете на деякий час відволіктися, зайнявшись улюбленою справою, але забути про проблеми вам не вдасться.

СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII)

Ваше здоров'я, комунікабельність, особиста чарівність будуть перебувати на високому рівні, що дозволить впоратися з будь-якою справою. Сьогодні ви можете з успіхом здійснювати різні торговельні угоди. А ось в особистих відносинах не виключені проблеми, пов'язані з небажанням партнера прийняти вашу точку зору.

Джерело:supercook

Все буде Україна